Elazığ'ın, il önderliği sağlandı

Elazığ Doğa Koleji öğrencisi Beyazıt Kayaoğlu, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) tüm soruları doğru cevaplayarak tam puan aldı.

Elazığ ın  il önderliği sağlandı
Eğitim
Elazığ Doğa Koleji öğrencisi Beyazıt Kayaoğlu,  Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) tüm soruları doğru cevaplayarak tam puan aldı.
Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Murat Döğüş yaptığı açıklamada, bu başarının Türkiye’de Elazığ’ın il önderliğini sağladığını belirterek, Beyazıt Kayaoğlu’na teşekkür etti.
Döğüş, “Bugün burada, Doğa Koleji Ortaokulu öğrencilerinin TEOG sınavında göstermiş olduğu akademik başarı ve bu akademik başarı ile şehirde sağlamış olduğumuz tercih fazlalığı ile TEOG sınavı Türkiye Birincisi, Elazığ’ında tek birinci olan Beyazıt Kayaoğlu’nun okulumuzu tercih etmesi ve bunun yanı sıra göstermiş olduğumuz bütün akademik başarılarla halkımızın okulumuza göstermiş olduğu yoğun talepten dolayı çoğu alanda sınıflarımızın doluluk oranından dolayı halkımıza teşekkürlerimizi sunarak, Elazığ için yaptığımız çalışmalara bütün hızıyla devam etmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğimizi bildirmek için toplandık. Öğrencilerimizin TEOG sınavında göstermiş olduğu okulumuzu hem Türkiye’de Elazığ’ın il önderliğine güzel sıralara taşınmasını sağlamış olup, bizi de bu şehirde eğitim önderliği açısından çok güzel yerlere taşıdığından dolayı hepsine teşekkürleri bir borç biliyoruz. Bu başarıda öğretmen arkadaşlarımızın öğrencilerimize sağlamış oldukları bütün çalışmalar bütün özveriler için onlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Okulumuzu tercih etmesi nedeniyle Beyazıt Kayaoğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum. Çünkü bizim okulun gösterdiği çalışmaların kıymetini bilip, okulumuzu tercih etmesi bizim için çok önemli. Biz sorduk kendisine çok büyük bir sloganımız var, Türkiye’de doğa koleji bu şekilde lanse ediliyor. Dedik “En iyiler Doğa Koleji’nde. Sen neredesin?” Oda dedi ki “Hocam, o zaman bizde Doğa Koleji’nde olalım bizde sizinle birlikte çalışalım. bizde sizinle birlikte bu şehir için, bu öğrenciler için ya da şehrimizin eğitim önderliği için bizde elimizden geleni yaparız. Ona ve ailesine de teşekkürleri bir bor biliyoruz.” şeklinde konuştu.
Doğa Koleji İlkokul Müdürü Halis Toğaçar ise, öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirdiklerini ifade ederek, şöyle konuştu: “Dünyanın en önemli varlıkları ailelerinin göz bebekleri bize emanet ediyor. Bizde onları en iyi şekilde yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Emeklerimizin karşılığını bu şekilde başarılı öğrencilerle almak, inanın beni çok mutlu etti. Bu sınıf özeldi. İnanıyorum ki ilerleyen yaşamlarında da hep özel ve hep başarılı olacaktır. Hepsine teşekkür ediyorum.”
 
BEYAZIT KAYAOĞLU
“İlk 5 sene bu okulda okudum. Akademik kariyerimde Halis Hocam’a teşekkür ediyorum. O başarılı olmamı sağladı. 6 ve 7. Sınıfta başka bir okulda okudum. Ondan sonra buraya geldi. Açıkçası buraya gelmemin tek nedeni sadece akademik kariyerim değil. Bu okulun sosyal ve kültürel alanda iyi olmasıydı.”
 
Sıfır Yanlış Beyazıt Kayaoğlu,
2 Yanlış M. Yağız Yörük, Orhan Uysal
3 Yanlış Umay Demir, Defne Aralı
4 Yanlış Taha Sırma, Elifnaz Ucar
5 Yanlış Batu Çeliker, Emre Başusta, Erol Erdem
6 Yanlış Furkan Demirbaş
8 Yanlış Berkay Yılmaz, Orhun Tunç
9 Yanlış Nihal Avşar
10 Yanlış B. İlayda Pınarbaşı, Bora Papiya, Alperen Yaşa, Kaan Çinkılıç
11 Yanlış Tuana Buse Burak, Feza Baykal, Mert Ersöz, Hazar Ersöz, İnan Deniz Bal
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.