‘Elazığ kavşak noktasında’

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile bir araya geldi. 

Elazığ kavşak noktasında
Elazığ Güncel

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile bir araya geldi. 
Milletvekili Metin Bulut ziyarette yaptığı değerlendirmede, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla mesai arkadaşı olduklarını ifade etti. 
Milletvekili Bulut yaptığı konuşmada, “Sayın Başkanımla bu dönem de birlikte çalışabiliyor olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Neticeden bizler sivil toplum örgütleriyle birlikte mesai arkadaşlığı yapıyoruz. Onlarla aynı mesaiyi yapıyoruz. Onlar işin bir ucundan tutuyor biz siyasi ucundan tutuyoruz. Devlet ayağından tutuyoruz. Neticede ilim problemlerinin üstesinden ancak böyle geliyoruz. Sayın Başkanımla 3 yıldır milletvekili ve borsa başkanı sıfatıyla çalışıyoruz, ondan önce kadim bir geçmişimiz var. Onu saymıyorum ama bu 3yıl içerisinde çok uyumlu bir şekilde çalıştık” dedi.
Milletvekili Bulut ve beraberindekileri kabul eden Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise, Elazığ’ın hayvancılıkta önemli bir noktada olduğuna değindi. 

“ELAZIĞ, GÜNEYDOĞU’NUN
 KAVŞAK NOKTASINDA” 

Dumandağ yaptığı açıklamada, “Biz de mesai yok. Pazar da olsa çalışırız, Cumartesi de olsa çalışırız. Bu memlekete bu ile ne kadar çalışsak azdır. Çünkü henüz işimiz bitmiş değildir. Bugüne kadar Elazığ’a yapılan çok şeyler var. Yapılmayan da çok şeyler var. İnşallah bu dönemde de geçmişte olduğu gibi hep birlikte en güzel şeyleri yapacağız. Biz geçen dönemden beri bir hayvan borsası düşündük. Biz projeyi başlattık. Projemiz Fırat Kalkınma Ajansında, Sayın Valimize de bu konuda bilgi verdik. İnşallah projemiz kısa zamanda kabul olur. Projemiz geniş ama inşallah Elazığ’a güzel bir hayvan borsasını kazandıracağız. Çünkü Elazığ Güneydoğu’nun kavşak noktasındadır. Güneydoğu’dan gelen hayvan sayısı Elazığ üzerinden batıya, İç Anadolu’ya, her tarafa buradan gidecek. Burada da bu hazırlıkları yapmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.  

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.