Elazığ’dan sağlık sektörüne 385 yeni mezun

Fırat Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO, sağlık sektörüne 385 yeni mezun verdi.

Elazığdan sağlık sektörüne 385 yeni mezun
Elazığ Güncel

Fırat Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO 2017-2018 eğitim öğretim yıl mezuniyet töreni yapıldı.
Prof. Dr. Mustafa Temizer Konferans Salonunda düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Murat Öğetürk, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kazez, Öğretim Üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
Mezuniyet Töreninde konuşan Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Murat Öğetürk, Sağlık Hizmetleri MYO’nun normal öğretimde 6 programı ve ikinci öğretimde 3 programı ile güçlü bir akademik kadroya sahip olduğunu belirterek, bugün itibari ile sağlık ordusuna 385 yeni mezun vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, Sağlık çalışanlarının insan ilişkilerine önem vermesi gerektiğini belirterek, sabırla ve insanlarla empati kurarak sağlık hizmetinin verilmesinin gerektiğini belirtti. 
Rektör Prof. Dr. Demirdağ son olarak mezun öğrencilere seslenerek, “Bu gurur gününüzü tüm kalbimle kutluyor, hepinizi gözlerinizden öpüyorum” dedi.
Konuşmaların ardından dereceye giren mezun öğrencilere Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ve davetliler tarafından mezuniyet belgeleri ve ödülleri verildi.  

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.