Elazığlı 3 Futbolcu Bölge Karması’nda 

Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Futbol Turnuvası'na 13 Bölge Karması Takımı katılacak…

Elazığlı 3 Futbolcu Bölge Karmasında
Spor

Erzurum'da düzenlenecek Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Futbol Turnuvası'nın programı açıklandı. 
Organizasyon; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon ve Kayseri bölgelerinden birer takım, Erzurum ile Van bölgelerinden karma bir takım olmak üzere 13 bölge karmasının katılımı ile gerçekleşecek. Müsabakalar 08-10 Mayıs 2018 tarihlerinde 4'er takımlı bir ve 3'er takımlı üç grupta tek devreli lig usulüne göre oynanacak. Grup birincisi olan 4 takım, 12 Mayıs 2018'de yarı final maçlarında karşılaşacak. Final müsabakası ise 13 Mayıs 2018'da oynayacak. Müsabakalar sonunda birinci olan bölge karması takım, 04-10 Ekim 2018 tarihlerinde Bulgaristan'da düzenlenecek UEFA Regions Cup Turnuvası'nda Türkiye'yi temsil etme hakkını kazanacak.
Elazığ Amatörü’nden 3 İsim çağrıldı…
Malatya Bölgesi’nde mücadele edecek olan takıma Elazığ’dan 3 isim çağrıldı. Yapılan taramalar neticesinde Rüstempaşaspor’da forma giyen Emrah Ayyıldız, Elazığ Yolspor’da forma giyen Burak Altungök ile Muhammed Yılmaz turnuvaya davet edildi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.