Elazığspor'da yönetim kurulu istifa etti 

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden TY Elazığspor'da 4 gün önce seçilen yönetim kurulu istifa etti. 

Elazığspor da yönetim kurulu istifa etti
Spor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden TY Elazığspor'da 4 gün önce seçilen yönetim kurulu istifa etti. 
TY Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Parlakyıldız tarafından yapılan açıklamada, "Elazığsporumuz'un içinde bulunduğu durumun zorluğu sebebiyle iki gün içerisinde acilen oluşturulan 25 kişilik Yönetim Kurulu olarak yaptığımız ilk toplantı sonucunda maalesef birliktelik sağlanamamıştır. Yönetim Kurulu Üyelerinin çoğunluğunun istifa etmesi nedeniyle görev dağılımınım yapılamamasından dolayı göreve devam edemeyeceğinizi belirtmek isterim. Elazığsporumuz'un daha fazla zarar görmemesi ve zaman kaybı yaşamaması için Yönetim Kurulu olarak istifa ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi. 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • yüksel | 30 Mayıs 2018 13:43

    Arkadaşım sen bu işi sana önerdiler sen talip oldun..bak 2 aday vardı onlarda gitti şimdi koca bir şehrin kaderi ile oynadın bu memleket bunu hak etmiyor.artık ne olacak şimdi..ekle pirincin taşını..kaç senedir bu takımın kaderi devamını siz getirin..yeter artık

  • Gakkoş | 30 Mayıs 2018 08:28

    Bu İş Çocuk Oyuncağımı Daha Önce Kurduğun Yönetim kurulunun tanımadanmı veya zorlamı yönetim kuruluna getirildiler başkan efendi.Deyinki Gücümüz yetmez.Biz Neyin Ne Olduğunu Bildik biliriz... Basitliktir hafifliktir.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.