Elazığspor, Elazığ Lisesi’nin Konuğu Oldu

Başkan Karataş, Teknik Heyet ve Futbolcular, Öğrencilerle buluştu…

Elazığspor  Elazığ Lisesinin Konuğu Oldu
Spor

Tetiş Yapı Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş, Teknik Sorumlu Muammer Sürmeli, Futbolcular Mehmet Yiğit ve Ahmet Sabri Fener, Elazığ Lisesi’nde düzenlenen panelde öğrencilerle bir araya geldiler.
Panel öncesi söz alan Elazığ Lisesi Müdürü Tuncay Çolak, davetlerine icabet eden Başkan Karataş ile teknik heyet ve futbolculara teşekkür etti.
Panelde ilk olarak konuşan Tetiş Yapı Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş, kendisinin de Elazığ Lisesi mezunu olduğunu kaydederek, öğrencilerin burada öğrenim görmenin ayrıcalığını yaşadıklarını söyledi. Elazığspor Teknik Sorumlusu Muammer Sürmeli ise öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak, çeşitli tavsiyelerde bulundu.
Elazığspor Kulübü Genel Müdürü Akif Kıraç ise yaptığı değerlendirmede, kendilerini davet eden okul yönetimine teşekkür etti. Son olarak konuşan Elazığspor Takım Kaptanı Mehmet Yiğit ve Ahmet Sabri Fener ise, öğrencilerle bir arada bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler. Daha sonra ise öğrenciler merak ettikleri konularda panelistlere çeşitli sorular yönelttiler. Panelin son bölümünde okul yönetimi tarafından panelistlere plaket takdim edildi.
Daha sonra ise okul bahçesinde panelistlerle bir araya gelen öğrenciler hem öz çekim yaptılar hem de formalarına imza attırdılar. Program, Panelistelere verilen hediyelerle sona erdi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.