Elazığspor Elektriğe kavuşuyor

AK Parti Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, TY Elazığspor Kulübü’nü ziyaret ederek kesik olan elektriklerle ilgili müjde verdi.

Elazığspor Elektriğe kavuşuyor
Spor

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, Elazığspor Kulübü’nü ziyaret etti…
Elazığspor Tesisleri’ne giderek Başkan Adayı İş Adamı Hacı Murat Yümlü ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları,elektirik kesintisi ile ilgili müjdeli haber verdiler…
Bulut; “Borcun belli bir kısmını devlet ödeyecek…”
Başbakan Binali Yıldırım’ın sabah saatlerinde kendisini aradığını ve AKSA tarafından elektriklerin açılması kapsamında talimatı olduğunu dile getiren Bulut; “Elektriklerin kesik olduğu için çimlerin sulanmasıyla ilgili sıkıntı oluşuyordu. Her ne kadar elektrik olmasa dahi belediye katkısıyla sulama yapılıyordu ama bu ciddi bir sorundu. Her maç öncesi spekülasyonlara konu oluyordu.  Oluşabilecek sıkıntılar herkesi tedirgin ediyordu ve çözülmesi gerekiyordu. Son dönemde bu siyasi bir malzeme haline geldi. İki hafta önce sayın başbakanımız ilimize gelerek Elazığspor’un sahibi benim demişti. Allah’a hamd olsun ki başbakanımız, cumhurbaşkanımız sözü senet olan kişilerdir. Sıkıntıyı iletince birkaç gündür Şahin Şerifoğulları kardeşimizle çözüm üretmeye çalıştık. Bir çok girişimde bulunduk. Yoğun bir çalışma içerisine girdik ancak bir türlü çıkış yolu bulamadık. Dün sayın başbakanımızın kendisiyle görüşmek istediğim konusunu özel kalemine not bıraktım. Sayın başbakanımız da bize dönüş yaptı. Bizleri aradılar. Sorunu söyleyince o da Elazığspor’unAKSA’ya olan borçlarıyla ilgili belli bir kısmın ödemesinin kendileri tarafından yapılacağını söyledi. Bu müjdeyi kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz. Ayın 15’inde kongre olacak ve yeni yönetim göreve gelecek. Yeni yönetime seçilecek arkadaşlara da bayram hediyesi olması temennisiyle hayırlı ve uğurlu olsun.”dedi.

“Elazığspor ve Elazığın sporunun yanında olacağız.”
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları ise Elazığspor’a sahip çıkılmıyor şeklinde bir süredir siyasi bir propaganda yapılmaya çalışıldığının altını çizerek; “Elazığspor’u her defasında vurguluyoruz. İlimizin en büyük markası. ASKF başkanlığı yaptım ve Elazığspor, Elazığ’ın sporuyla ilgili hangi milletvekilimizle görüştüysek ilgilendiler ve bizlere destek oldular. Elazığspor söz konusu olduğunda milletvekillerimizin yaptığı mücadeleyi biliyoruz. Bizler milletvekili adayıyız ve her zaman Elazığspor’un, Elazığ’ın sporunun yanındayız. Her zaman da sözlerimizin arkasındayız. Sayın Bulut’un müjdesi çok önemli. Her zaman Elazığspor’a sahip çıkılmıyor şeklinde siyasi bir propaganda yapılıyordu ancak milletvekilimizin başbakanımızla görüşmesi ve sorunun çözümü, hem yeni yönetim için bir müjde hem Elazığspor taraftarı için ciddi bir müjde oldu. Bundan sonra da Elazığspor ve Elazığın sporunun yanında olacağız. “ifadelerinde bulundu.

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Mete | 14 Haziran 2018 23:56

    Ey Metin efendi düne kadar Elazığspor kapatılsın diyen sendin ne oldu da bugün fanatik Elazığsporlu oldun. Bir oy fazla almak için resmen takla atıyorsun ama sana oy moy yok. Seni gidi siyasetçi metin seni.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.