Elazığspor için kritik zirve

'Elazığspor’un geleceği ne olacak?' sorusu cevabını bulmaya başladı. İlimiz Milletvekilleri ve İl Yöneticileri Elazığspor’u Ankara’da masaya yatırdı…

Elazığspor için kritik zirve
Spor
51 Yıllık tarihinin en zor günlerini geçiren Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’un geleceği konusunda harekete geçildi…
Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ile ARGE ve Proje Sorumlusu Çağdaş Yurt, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık’ı önce mecliste ziyaret ettiler. Mecliste yapılan toplantıda Elazığspor’un geleceği masaya yatırıldı.
Perşembe akşamı Ankara’da yapılan toplantıya Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil, Elazığspor ARGE ve Proje Sorumlusu Çağtaş Yurt ile birlikte İş Adamları katıldı. Spor Servisimizin edindiği bilgilere göre İlimiz Milletvekilleri Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve Gürsel Erol Ankara dışında oldukları için toplantıya katılamadılar. Ancak ismi geçen vekiller yapılan toplantı öncesi Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ile telefonda görüşerek Elazığspor için atılacak olan her adımda yanlarında olacaklarını ifade ettiler. Toplantıda Elazığspor’un geleceği için atılacak olan adımlar konuşuldu. Projelerin hayata geçirilmesi, Elazığspor’a kalıcı gelirlerin sağlanması ve Bordo-Beyazlı Kulübün artık sıkıntılı süreçler yaşamaması için faydalı bir toplantının yapıldığı öğrenildi.
 
İkinci kritik toplantı Bodrum’da…
Ankara’da yapılan toplantının ardından Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ve yanında ki heyet Bodrum’a geçti. Bodrum’daki ekibe Elazığspor Sportif Direktörü Tuncay Akgün’de katıldı.
İrfan Yumakgil Başkanlığındaki Heyet Bodrum’da Adalet ve İç İşleri Eski Bakanı Mehmet Ağar ile bir görüşme gerçekleştirdi.  Buradaki toplantıda da öncelikli olarak Elazığspor’un transfer tahtasının yanı sıra gündeme ve geleceğe dair birçok konu başlıkları ele alındı.
 
Final Toplantısı Ankara’da…
Ankara’da ve Bodrum’da yapılan görüşmelerin ardından son toplantının ise dün akşam saatlerinde yine Ankara’da yapıldığı bildirildi. Haberlerimiz yayına hazırlandığı saatlerde yapılan toplantıya Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın da katılması bekleniyordu.
Toplantıda Elazığspor için kısa orta ve uzun vadede nelerin yapılması gerektiği noktasında görüş alışverişlerinin yapılması beklenirken, toplantılardan Elazığspor adına olumlu sonuçların çıkması bekleniyor.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.