Elazığspor istedi, Denizli’ye gitti

Teknik Direktör görüşmelerinde Elazığspor’un teklif götürdüğü ilk isim olan Osman Özköylü, Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor ile anlaşma sağladı.

Elazığspor istedi  Denizliye gitti
Spor

Yeni sezon öncesinde, bir an evvel teknik direktör sorununu çözüme kavuşturma düşüncesinde olan Elazığspor’da, görüşülen ilk isim olan Osman Özköylü, Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’a imza attı.
Kariyerinin önemli başarılarına Elazığspor’da imza atan, daha sonra ise Kayseri Erciyesspor’u Süper Lig’e çıkararak zirve yapan Osman Özköylü, düştü gözüyle bakılan Denizlispor ve Samsunspor’u da kümede bırakmıştı.
Ancak son yıllarda görev yaptığı takımlarda başarılı olamayan Osman Özköylü, özellikle Adana Demirspor, Sivasspor, Adanaspor ve Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor gibi ekiplerde beklentilerin altında kaldı.
Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün görüştüğü Osman Özköylü’nün, kongre sürecini bekleyeceğini söylemesinin ardından Elazığspor diğer alterfantiflerle temasa geçerken, Osman Özköylü ise eski takımı Denizlispor’un teklifini kabul etti ve ege temsilcisi ile sözleşme imzaladı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.