Elazığspor Kamptan Kovuluyor

Kabus gibi bir dönem yaşayan Elazığspor’a bir şok da Erzurum Kampı’ndan geldi. Alınan bilgilere göre bordo-beyazlı kulüp, organizasyon şirketi tarafından otelden çıkarılma tehlikesi ile karşı karşıya geldi.

Elazığspor Kamptan Kovuluyor
Spor

Üst üste şok haberlerin yaşandığı Elazığspor’da bir kötü haber de Erzurum Palandöken kampından geldi.
Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre geçtiğimiz sezondan kalan ödeme eksiği nedeni ile organizasyon şirketi tarafından takibe alınan bordo-beyazlı kulüp, herhangi bir kaynak bulamadığı takdirde önümüzdeki günlerde otelden çıkarılma tehlikesi ile karşı karşıya kalacak.
Yönetim boşluğu ve ekonomik problemler tarafından sorunlar yaşayan Elazığspor’da hatırlanacağı üzere Erzurum Kampı giderlerinin 40 Bin TL tutarındaki kısmı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekman tarafından karşılanmıştı.
Organizasyon şirketleri bu meblağın 11 Bin TL’lik kısmını bir önceki sezondan kalan borç olarak düşerken kalan 29 Bin TL’lik limit ise birkaç gün içinde sona erecek.
Şok üstüne şok yaşayan Elazığspor kulübünün bu sorun karşısında nasıl bir manevra yapacağı henüz bilinmezken, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın ise bu sorunu giderebilme adına girişimlerde bulunacağı belirtiliyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • Cemil | 18 Temmuz 2018 11:48

    Seçim çalışmalarında Elazığsporlu yöneticilere vaatlerde bulunan sahtekar siyasiler nerede şimdi. Eyyyy Elazığ kamuoyu iyi tanıyın bu sahtekarları ve bir daha bu sahtekar siyasilere oy vermeyin.

  • Mehmet | 17 Temmuz 2018 22:46

    Nerde bu metinbulut nerde belediye başkanı sahipsiz elazığ siyaset üzerinden elazığ sporu kullanmasinlar

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.