Elazığspor, Ramazan Övüç’ü istiyor

Süper Lig’de Trabzonspor formasıyla 3 maçta sahaya çıkarken, Spor Toto 1.Lig’de ise 43 maçta görev yaptı… 

Elazığspor  Ramazan Övüçü istiyor
Spor

Transfer çalışmalarını sürdüren Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü, son olarak Trabzonspor U-21 takımında oynayan Ramazan Övüç’ü gündemine aldı.
Transfer görüşmeleri için İstanbul’a giden Başkan Yümlü, bir yandan transfer tahtasını açmak için yoğun mesai harcarken, bir yandan da dış transfer çalışmalarını sürdürüyor.
Transfer çalışmaları kapsamında Ramazan Övüç ile görüşen Hacı Murat Yümlü’nün genç futbolcuyu Elazığspor’akazandırmak istediği öğrenildi. Geçtiğimiz sezonu Trabzonspor U-21 takımında tamamlayan Ramazan Övüç, sezonun başında ise Samsunspor’a kiralanmıştı.
2016-2017 sezonunda da Eskişehirspor’a kiralanan Ramazan Övüç, Süper Lig’de Trabzonspor formasıyla 3 maçta sahaya çıkarken, Spor Toto 1.Lig’de ise 43 maçta görev yaptı. Orta sahanın sağında ve solunda oynayan 24 yaşındaki Ramazan Övüç’ün bonservisi elinde bulunuyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.