Elazığspor üvey evlat

Türkiye’nin en büyük krom cevheri üreticilerden ve ihracatçılarından olan ve Etikrom’un da bünyelerinde bulunduğu Yıldırım Holding’in, Samsunspor’a lüks neoplan marka otobüs hediye etti…

Elazığspor üvey evlat
Spor

2004 yılından itibaren ilimizde faaliyet sürdüren, Türkiye’nin en büyük krom cevheri üreticilerden ve ihracatçılarından olan Etikrom’un da bünyelerinde bulunduğu Yıldırım Holding’in, Samsunspor’a büyük bir jest yaptığı öğrenildi.  Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Yüksel Yıldırım, Samsunspor'a, Bayern Münih ve Barcelona takımlarının sahip olduğu lüks neoplan marka otobüs hediye etti. Van'da giydirilme işlemi devam eden otobüs rahat konforu ve dizaynı dünyada sayılı takımlarda bulunuyor.
Samsunspor’a desteğini herzaman veren ve yanında olan Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Yüksel Yıldırım’ın, geçtiğimiz ay Samsunspor’un gerçekleşen kongresinde ismi anons edildiğinde kongre salonunda bulunan taraftarlar kongre üyeleri tarafından dakikalarca ayakta alkışlanmıştı. 14 yıldır ilimizde faaliyetini sürdüren ve Yıldırım Holding bünyesinde olan Etikrom’un,  Elazığspor’un bu zor günlerinde bir adım atılıp atılmayacağı merak konusu oldu.  
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.