Elazığspor’a destek yürüyüşü düzenlenecek

Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır, yaptığı yazılı açıklama ile tüm Elazığspor Sevdalılarını bugün yapılacak olan yürüyüşe davet etti…

Elazığspora destek yürüyüşü düzenlenecek
Spor

Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır, yazılı bir basın bildirisi yayımlayarak bugün yapılacak Elazığspor’a destek yürüyüşüne tüm Elazığ Halkı’nı davet etti…
Elazığspor mevcut yönetiminin istifa kararı almasının ardında  devam etmesi sebebiyle, Elazığspor Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Elazığspor'a gönül vermiş tüm Elazığ ve Elazığspor sevdalılarını 31 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 22.00'de Öğretmenevi önünde destek olmaya çağırdı.
Çayır, “Bu takımın sahibi biziz, sabrımız kalmadı, bu ilgisizlik, bu sahipsizlik her geçen gün Elazığspor taraftarlarının canını sıkmakta, her sene aynı senaryolardan bıktık usandık, sorunsuz, sıkıntısız yeni bir seneye başlayamayacak mıyız, bu takım Elazığ'ın, bu takım Elazığlıyım diyen herkesin, Elazığ'ın sportif anlamda tek sosyal etkinliği, zaten şehrimizde sosyal anlamda başka etkinlik yok, gençlerimiz kahve köşelerinde en azından hafta sonları Elazığ Gençliği stadyuma giderek hem takımlarını destekliyor, hem sportif bir etkinlikte bulunmuş oluyor, 50 yıllık bir mazisi olan Elazığspor kapanırsa kime ne fayda sağlayacak, buradan parti gözetmeksizin tüm milletvekili adaylarına seslenmek istiyorum. artık memleketimizin tek marka, tanıtım ve reklam aracı olan Elazığsporumuz’a sahip çıkalım birlik ve beraberlik içerisinde destek olalım, aramızdaki küslüğü, dargınlığı bir köşeye bırakalım, siyasi kavgalar sadece Elazığspor'a zarar vermiyor tam aksine Elazığ'a zarar veriyor, bu ilgisizlik, bu alakasızlık gelen yeni yönetimlerinde bırakıp gitmesine sebeb oluyor” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.