Elazığspor’a geldi, Karabükspor’a imza attı

Elazığspor’da sezon başı hazırlıkları kapsamında denenmek üzere kampa katılan ve Teknik Direktör Orhan Kaynak tarafından beğenilen Tunus Asıllı futbolcu Aymen, Karabükspor’a imza attı.

Elazığspora geldi  Karabükspora imza attı
Spor

Elazığspor’da yaşanan yönetimsel belirsizliğin acısı yaşanmaya devam ediyor.
Sezon başı hazırlık döneminde Elazığspor’a denenmek üzere getirilen AymenSouda takımdan ayrıldı. Tunus asıllı futbolcu kamptan ayrılır ayrılmaz Karabükspor’a imza attı.
Uzun süredir Elazığspor’un kampında yer alan ofansif özellikli futbolcu Teknik Direktör Orhan Kaynak tarafından da olumlu rapor alırken, Elazığspor’da yaşanan belirsizliğin bu gelişmenin yaşanmasına etkili olduğu öğrenildi.
İstifa eden Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü’nün de “transfer tahtasının açılması halinde ilk alacağım futbolcu” dediği AymenSouda, bugün şok bir gelişme ile Elazığspor kampından ayrılıp Karabükspor kampına katıldı ve Kırmızı-Mavili ekiple 1 yıllık sözleşme imzaladı.
Karabükspor Kulübü’nden de transfere ilişkin açıklama geldi. Karadeniz ekibinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kulübümüz, Bulgaristan Ligi ekiplerinden OFK Pirin forması giyen ofansif orta saha AymenSouda ile 1 yıllık resmi sözleşme imzalamıştır.”
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • kenan | 17 Temmuz 2018 13:32

    Kalitesiz olup sonradan anlaşılıp da gönderilemedikten sonra hiç gelmemesi daha hayırlıdır.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.