Elazığspor’dan 23 Futbolcu gitti

Elazığspor’da yaşanan yönetim belirsizliğinin bedeli ağır oldu. Mevcut kadroda sadece 6 futbolcu kalırken, yeni sezon öncesi kadronun neredeyse tamamı değişecek

Elazığspordan 23 Futbolcu gitti
Spor

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da 2018-2019 futbol sezonu öncesi, mevcut kadroda sadece 6 futbolcu kaldı.
Sedat Karataş başkanlığındaki yönetim kurulunun istifa ederek olağanüstü kongrede aday olmamalarının ardından yaşanan yönetim belirsizliği sebebiyle, kadronun neredeyse tamamına yakını dağıldı. Sezonun sona ermesinin ardından toplam 12 futbolcunun sözleşmesi biterken, kiralık futbolcular Canberk, Halil ibrahim, Hora ve Murat Akça’nın takımlarına dönmeleriyle birlikte bu rakam 16’ya yükseldi.
Emre Öztürk, Alpaslan Öztürk, Sarpong, Diarra, Mehmet Yiğit, Muhammed İldiz ve Serkan Kurtuluş’un serbest kalmasıyla birlikte kadrosundan toplam 23 kayıp veren Bordo-Beyazlı ekibimizde, yine yoğun bir transfer dönemi yaşanması bekleniyor.
Geçtiğimiz sezonu Elaziz Belediyespor’da kiralık olarak geçiren 5 futbolcunun Elazığspor’a dönmesiyle eldeki futbolcu sayısının 11’e çıkacağı Elazığspor’da, yine de yeni sezon öncesi kadronun neredeyse tamamına yakınının değişmesi bekleniyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.