Elazığspor’dan giden takım bulamıyor

Elazığspor’da yeni sezon öncesinde takımdan ayrılan futbolcular arasında Alpaslan Öztürk dışındaki futbolcular, hiçbir takımla anlaşama sağlayamadı.

Elazığspordan giden takım bulamıyor
Spor

Spor Toto 1. Lig’de 10 Ağustos’ta başlayacak olan 2018-2019 futbol sezonu öncesi transferde hareketli günler yaşansa da, Elazığspor’dan ayrılan futbolcuların sessizliği devam ediyor.
Bu süreçte kiralık 4 futbolcu takımlarına geri dönerken, 12 futbolcunun sözleşmesi sona ermiş, 7 futbolcu ise alacakları nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurarak serbest kalmış ve Elazığspor’da toplamda 23 futbolcu takımdan ayrılmıştı.
Bordo-Beyazlı ekibimizde takımdan ayrılan futbolculardan sadece Alpaslan Öztürk, Spor Toto Süper Lig takımlarından Göztepe’ye transfer olurken, Kaptan Mehmet Yiğit ise sözleşmesini feshetmesine rağmen yeniden anlaşma sağladı.
Öte yandan Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün temas halinde olduğu Emre Öztürk, Ahmet Sabri Fener ve Lamine Diarra’nın da geri dönmesi bekleniyor.
Giresunspor ile prensip anlaşması sağlamasına rağmen henüz resmi sözleşme imzalamayan Muhammed İldiz ve takımdan ayrılan geriye kalan diğer isimlerin, bonservisleri ellerinde olmasına rağmen  hiçbir takımla anlaşamamaları kamuoyunda şaşkınla karşılandı.
Öte yandan alınan bilgilere göre ,Elazığspor’da yönetim belirsizliğinin sona ermesinin ardından takımdan ayrılan futbolcuların geri dönebilecekleri haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.