Elazığsporlu eski futbolcu Altıntaş, yetkilileri göreve çağırdı

Elazığspor’un ilk süper lige yükseldiği kadroda yer alan isimlerden olan Elazığlı eski futbolcu Sedat Altıntaş, kulübün içinde bulunduğu duruma ilişkin yaptığı açıklamada yetkilileri bir an önce sorunu çözme adına göreve davet etti.

Elazığsporlu eski futbolcu Altıntaş  yetkilileri göreve çağırdı
Spor

Elazığspor’da yaşanan henüz somut olarak çözülmemiş olan yönetimsel sorunun ardından bir çok isim düşüncelerini gerek basın açıklamaları ile gerekse de sosyal medya hesaplarından paylaşmayı sürdürüyor. 
Bordo-Beyazlı takımın süper lige yükseldiği ilk sezon takımın en önemli isimlerinden biri olan ve oynadığı futbol ve gösterdiği performans ile taraftarın adeta sevgilisi haline gelen Elazığlı futbolcu Sedat Altıntaş da açıklama yapan isimler arasına eklendi. 
Elazığspor’unElazığspor’un dışarıdan farklı görüldüğünü ve şuanki süreçte yaşadığı problemlerin kötü bir imaj oluşturduğunu belirten Sedat, bu sorunun çözümü noktasında şehrin ileri gelenlerini göreve davet etti.
Sedat yaptığı açıklamada; “Elazığspor’un şuan durumu oldukça kötü. Bildiğimiz kadarı ile bir ara kapanma noktasına geldi. Tabi bu bizi üşüyor. Elazığspor büyük bir kulüp. Dışarıda ismi olan bir kulüp. Yalnız şuan biz bu durumu görünce bir Elazığlı olarak üzülüyoruz. Taraftarlarımız çok üzülüyor. Ama ben inanıyorum ki Elazığspor bu kötü günleri atlatacak. Elazığspor’a sahip çıkılacak. Çünkü Elazığspor camiası bunu hak ediyor. Yine eski günlere döneceğine inanıyorum. Ama dediğim gibi Elazığspor’u bu kötü günlerden kurtarmak bizim Elazığ’ın büyüklerine, Sayın Belediye Başkanımıza, Sayın Valimize, işadamlarımıza iş düşüyor. Onların bir araya gelerek takımı bir yerlere getirmesi gerekir. Çünkü onların görevi bu. Ben elimden geldiği kadar bu kötü günde Elazığspor için bir şeyler yapmayı düşünüyoruz. Ben İstanbul’dayım. Ne zaman bize ihtiyaç duyulursa, futbolcu izlemek veya futbolcu göndermek için ben elimden geleni yaparım. Bizim maddi bir beklentimiz yok. Elimizden gelen neyse seve seve yaparız. Şuan takım kampta. Takımın başında da Orhan Kaynak ağabeyim var. Kayseri Erciyesspor’dan arkadaşım. Çok değerli bir insan. Yıllarca Süper Lig’de yardımcı hocalık falan yaptı. Yanındaki yardımcı hocalarımız da çok değerli. Arkadaşlarımız var. Onlara sahip çıkılması gerekiyor. Yazık yani şimdi futbolcular antrenman malzemesi yok, forma yok diyorlar. Kötü bir durum. Elazığ’ın imajını zedeleyen bir durum. Biran önce şu takıma sahip çıkılmalı ve yönetim oluşturulmalı. Sonra da transferler yapılmalı. Bunlardan önce ilk olarak transfer tahtasının açılması gerekiyor. Yoksa futbolcu çok. Futbolcuyu transfer edersiniz. İlk iş önce transfer tahtasının açılıp borçların yatırılması gerekiyor. Daha sonra iyi bir yönetim oluşturulup transferlerde yapılabilir.Ligin başlamasına 20 gün kadar kaldı. Sonuçta biraz geç kalındı ama Elazığ’ın ileri gelenlerinin bu sorunu çözmesi gerekiyor. Biz de tekrar söylüyorum elimizden ne gelirse gerekeni yaparız. İnşallah Elazığspor eski günlerine döner ve takım iyi yerlere gelir. Yoksa yazık olur bu takıma. Elazığspor hep şampiyon olan bir takımdı. Yıllarca biz işin içinde yer aldık. Oynadık. Süper lige çıktık. Hedefimiz vardı. Bu tablonun olması hem beni hem taraftarı çok üzüyor. Dediğim gibi inşallah bu takım iyi yerlere gelir yeni yönetimle beraber. En yakın zamanda hak ettiği yerlerde huzurlu bir şekilde olur. “ ifadelerine yer verdi. 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Mustafa ülkü | 20 Temmuz 2018 18:59

    Milleti seçimden önce kandırıp, elazığspor üzerinden oy toplama ve Elazığ halkına şirin gözükme hevesiyle hareket eden başta metin bulut olmak üzere terbiyesizce hareket eden ucuz ve günü kurtarma düşüncesiyle iş yapmaya çalışan sizlere yazıklar olsun. Sizler daha ilinizin profesyonel bir takımına bile destek olamıyorken hangi vizyonla bu ilin sorunlarını çözüp katkı sağlayacaksınız? Siz en iyisi seçimden seçime gelip gövde gösterisi yapın milletin sırtını sıvazlayıp oyunuzu alıp gidin nasıl olsa bu millette sizde istikrarlısınız. Ne kadar etiksizlik o kadar köfte...

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.