Elazığspor’un imdadına Erzurum yetişti

Erzurum kampında zorluklar yaşayan ve konakladığı otelde kovulması tehlikesi yaşayan Elazığspor’un imdadına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yetişti.

Elazığsporun imdadına Erzurum yetişti
Spor

Elazığspor’da yaşanan kaos ortamının ardından taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başlarken, bir güzel haber de Erzurum kampından geldi.
Erzurum Palandöken’de bir süredir 2. Etap kampını sürdüren Elazığspor, geçtiğimiz günlerde konakladığı Otel’den kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı.
Bu haberin duyulması ile birlikte harekete geçen Elazığspor Eski Yöneticisi Zeki Dağ, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile görüşerek bordo-beyazlı takımın kamp masrafları konusunda yardım talebinde bulundu.
Daha önce 40 Bin TL dolayında kamp desteği sağlayan Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kendisinden istenen bu yardım talebine duyarsız kalmayarak 200 Bin TL tutan kamp giderlerinin tamamımı Belediye olarak üstlendiklerini beyan etti.
Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Elazığspor Eski Yöneticisi Zeki Dağ, Erzurum Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Sekmen’le yaptığı görüşme neticesinde yaklaşık 200 bin tl tutacak Elazığspor’un kamp giderleri ile geçen yıldan kalan 11 Bin TL borcun başkan Sekmen tarafından karşılanacağını belirtti.
11 Temmuz’da başlayan kampın istenildiği takdirde 3 Ağustos’a kadar devam ettirilebileceğini ifade eden Zeki Dağ; Elazığspor’a zor dönemde maddi-manevi destek olan Erzurum Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Sekmen ve tüm Belediye yöneticilerine sonsuz teşekkürlerini iletti.
Dağ ayrıca, başkan Sekmen’in; zor günler geçiren kardeş takım Elazığspor’a her zaman destek olmaya hazır olduklarını ve en kısa zamanda da toparlanarak başarılı günlerine geri döneceğine inandığı yöndeki düşüncelerini kamuoyu ile paylaştı.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 3

 • mehmet yeltekin | 21 Temmuz 2018 08:40

  Gaggoş Dadaş gardaştır.

 • Cemil | 20 Temmuz 2018 16:13

  Seçim meydanlarında Elazığsporun sahibi bizleriz diye nutuk atan sahtekar Elazığ milletvekilleri utansınlar. Elin Erzurumlusu sizden daha namuslu, daha şerefli daha dürüst.

 • aliii | 20 Temmuz 2018 08:28

  Ben bir Vatandaş Olarak Utandım ,Elazığlı Zenginim Diyenler Ve Elazığda Triliyonlar Kazanan Şirketler Ne Yaptı Acaba.

 • Ana Sayfa
 • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.