Emre de görüşmeye geliyor

Elazığspor’da iç transfer çalışmaları kapsamında ilimize davet edilen Emre Öztürk’ün Çarşamba günü Elazığ’a geleceği öğrenildi.

Emre de görüşmeye geliyor
Spor

Elazığspor’da kongre süreci sonunda başkanlık görevini üstelenmesi beklenen Hacı Murat Yümlü iç transfer çalışmaları kapsamında 2.imzayı Emre Öztürk’e attırmayı hedefliyor…
Sözleşmesi biten veya Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurarak serbest kalan futbolcularla temas halinde olan Yümlü’nün serbest kalan isimler arasında bulunan Emre Öztürk’ü Elazığ’a davet ettiği bildirildi.
Çarşamba günü ilimize geleceği öğrenilen Emre Öztürk ile masaya oturulacağı ifade edilirken, anlaşma sağlanması durumunda genç futbolcuya imza attırılması bekleniyor.
Elazığspor’un geride bıraktığımız sezonun başında Sivasspor’dan transfer ettiği Emre Öztürk, 1 yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde mukavelesini tek taraflı feshederek takımdan ayrılmıştı.
Emre Öztürk, geçtiğimiz sezonda Elazığspor formasıyla ligde 19, kupada ise 1 karşılaşmada görev yaptı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.