Emre tamam, sırada Sabri ve Diarra var

Elazığspor savunma oyuncusu Emre Öztürk ile prensipte anlaştı. Emre Öztürk’ün bir hafta sonra son detayları görüşüp imza için Elazığ’a gelmesi bekleniyor…

Emre tamam  sırada Sabri ve Diarra var
Spor

22 Haziran’da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulda Elazığspor Başkanlığına seçilmesi beklenen Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün iç transfer çalışmaları devam ediyor.
İç transferde sadece Mehmet Yiğit ile anlaşma sağlayan ve imza attıran Başkan adayı Yümlü, ikinci imzayı Emre Öztürk’e attıracak.
Bayramdan önce Elazığ’a davet edilen ve tesislerde yapılan görüşmenin ardından düşünmek için süre isteyen Emre Öztürk ile prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.
Emre Öztürk’ün 1 hafta sonra Elazığ’a geleceği ve yeni sözleşmeye imza atacağı bildirilirken, ufak pürüzlerin kaldığı ve bu pürüzlerin giderilemeyecek pürüzler olmadığı öğrenildi.
Spor servisimize açıklamalarda bulunan Başkan adayı Hacı Murat Yümlü, Emre Öztürk ile yapılan görüşmeyi ve ayrıntılarını onaylarken, ayrıca Ahmet Sabri Fener ile de görüştüğünü Sabri’ye başka kulüpten teklifler geldiğini ifade etti. Elazığspor’un bütçesine göre Sabri’ye teklifini yaptığını belirten Yümlü, Sabri’den haber bekliyoruz dedi.
Yümlü, Senegalli futbolcu Diarra’yı da Elazığ’a davet ettiklerini ve 26 Haziran’da Diarra’nın Elazığ’da olacağını söyledi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.