Erol, kanun teklifi için düğmeye bastı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığspor’un Elektrik Borcunu Meclis Gündemine Taşıyor…

Erol  kanun teklifi için düğmeye bastı
Spor

Elazığspor’un elektrik borcunun ortadan kaldırılması için harekete geçen Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, konuyu CHP Gurup Başkan Vekillerine aktarırken, diğer partilerin gurup başkan vekilleriyle de görüşeceğini açıkladı.
Elazığspor’da aylardan buyana bir türlü çözülemeyen elektrik borcu konusu, sonunda Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşınıyor.
Borcundan dolayı kesik olan elektrikler nedeniyle büyük sıkıntılar yaşanan Elazığspor Tesisleri’nde günün büyük bölümünde elektrik ihtiyacı jeneratör atacılığıyla karşılanıyor.
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şuanda Elazığspor tesislerinin elektriklerinin kesik olduğunu, toplam borcun 452 Bin TL’lik borç bulunduğunu ve bu borcun ödenemediğini belirtti.
“Şehir kulüplerini bu yükten kurtarmak lazım” diyen Gürsel Erol, şehir takımlarının o şehrin milli markası olan bir değer olduğunu söyledi.
Açıklamasında, konuyu CHP Grup Başkanvekili ile görüştüklerini  ifade eden CHP Elazığ Milletvekili Erol, diğer partilerin grup başkanvekilleriyle de görüşeceklerini kaydetti.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • El_aziz | 18 Ekim 2018 10:37

    Sayın vekilim bir ELAZIĞSPOR fanatiği olarak şunu belirtmek istiyorum. Elazığ vekili olduğun günden itibaren seni çok benimsedik. Ancak bu Elazığsporun elektrik meselesi sizin gibi değerli bir şahsiyeti zor durumda bırakıp yıpratacağını düşünüyorum. Elazığ kamuoyundaki izlenimime dayanarak söylüyorum. Halk arasında neden Elazığsporun elektrik borcunu ben ödeyeyim ki, zaten kayıp kaçak bedeli ödüyoruz, Kulüp başkanları çalıp çırpıyor bende çağa çoluğumun nafakasıyla bu kulübün elektrik borcunumu ödeyeyim beni ilgilindirmez, üstelik ben Elazığlı bile değilim gibi söylemler söyleniyor. Bu durum da sizin adınızı lekeliyor. Vekil başka işlerle ilgilensin gibi söylemler var. Dışardan bir gözlemci ve fatanik bir Elazığspor taraftarı olarak bunları belirtmek isterim.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.