Erzincan İhlas Holding çalışanları iftarda buluştu

İhlas Pazarlama, Türkiye Gazetesi ve İhlas Yetkili Servis Erzincan Bölge çalışanları iftar programında bir araya geldi.

Erzincan İhlas Holding çalışanları iftarda buluştu
Erzincan
İhlas Pazarlama, Türkiye Gazetesi ve İhlas Yetkili Servis Erzincan Bölge çalışanları iftar programında bir araya geldi.

Bu yıl 15’incisi Özel Esentepe Erkek Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen ve geleneksel hale getirilen iftar yemeğine Erzincan Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Suat Ateş, İhlas Servisler Bölge Müdürü Hasan Hüseyin Aslan, birim sorumlularından Ümit Gülaçtı, Hamdi Öncü, Rıdvan Şanlıoğlu ve Hakan Yenice, Türkiye Gazetesi, İhlas Yetkili Servis ve İhlas Pazarlama bölge çalışanlarının yanı sıra çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Yapılan duaların ardından ezan okunması ile iftarlarını açan İhlas Holding çalışanlarına hitaben konuşma yapan Erzincan Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Suat Ateş, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde hissedildiği bir Ramazan ayını daha idrak ettiklerini belirterek, İhlas Holding müessesinin kurucusu, merhum Dr. Enver Ören’i, rahmetle ve şükranla yâd etti.

Konuşmasının devamında, yarınlara dönük olarak, Türk toplumuna daha iyi hizmetler vermek için, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmed Mücahid Ören’in önderliğinde, merhum Dr. Enver Ören’in çizdiği istikamette yürümeye devam edeceklerini kaydeden Erzincan Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Suat Ateş, tüm İhlas Holding çalışanlarına başarılar diledi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.