Erzincan İl jandarma Komutanı Aksoylu'dan Vali Aslantaş'a ziyaret

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 179'ncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hasan Aksoylu ve beraberindeki Jandarma Teşkilatı personeli, Erzincan Valisi Ali Arslantaş'ı makamında ziyaret ettiler.

Erzincan İl jandarma Komutanı Aksoylu  39dan Vali Aslantaş  39a ziyaret
Erzincan
Jandarma Genel Komutanlığı’nın 179’ncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hasan Aksoylu ve beraberindeki Jandarma Teşkilatı personeli, Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hasan Aksoylu, köklü bir tarihe sahip olan Jandarma Genel Komutanlığı’nın, kuruluşundan bugüne milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle Türk milletinin takdirini kazandığını belirterek, hafta boyunca düzenleyecekleri etkinliklere ilişkin Vali Ali Arslantaş’a bilgi verdi.

Ülkemizin her yanında olduğu gibi, ilimizde de yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getiren Jandarma Teşkilatı’nın gösterdiği büyük fedakârlık ve ulaştığı başarıların her türlü takdirin üstünde olduğunu dile getiren Vali Arslantaş, milletimizle dayanışma içinde hizmet etmekte olan Jandarma Teşkilatı’nı kararlı ve özverili çalışmaları için tebrik etti.

179’ncu kuruluş yıl dönümünde, şehitleri rahmet ve saygıyla, gazileri ise minnetle anan Vali Arslantaş, Jandarma Teşkilatı personeline bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışma hayatlarında da başarılar diledi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.