Esnaf fuardan memnun ayrıldı

1. Yöresel Elazığ Gıda ve Gastronomi Fuarı’nda stant açan esnaflar fuardan memnun ayrıldı.

Esnaf fuardan memnun ayrıldı
Elazığ Güncel

1. Yöresel Elazığ Gıda ve Gastronomi Fuarı’nda stant açan esnaflar fuardan memnun ayrıldı.
21-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Doğukent'te bulunan Elazığ Fuar ve Sergi Alanı'nda ziyaretçilerini ağırlayan 1. Yöresel Elazığ Gıda ve Gastronomi Fuarı, il dışından gelen esnafların beğenisini topladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan esnaflar fuarın 9 gün sürmesinin kendileri için çok büyük bir avantaj olduğunu ifade ederek şunları söylediler: “Sağ olsunlar vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler. Ürünlerimizi çok güzel bir şekilde tanıtma imkanı bulduk. Özellikle Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, her birimizle alakadar oldu.”
Bir diğer esnaf ise “Şehre bir hareketlilik geldi. Fuarın biz esnaflara oldukça katkısı oldu. Şehre birçok fuarı kazandıran Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a Elazığlıların sahip çıkması destek vermesi lazım. Çünkü şehre birçok faydası oldu. Başkanımıza düzenlediği fuar için ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Elazığ’a ilk defa geldiğini belirten başka bir esnaf ise “Elazığ’ı hem gezdim hem de fuara katıldım. İnsanların bu tür fuarlara gelip gezmeleri lazım. Ürünlerimiz doğal direkt köylerden geliyor. Vatandaşlar gelip ürünlerimizi tatsınlar öyle alsınlar.” dedi. 
Yaklaşık 13 senedir bu tür fuarlara katıldığını ifade eden bir başka esnaf ise “Gerçekten 1. Yöresel Elazığ Gıda ve Gastronomi Fuarı’nda organize süper. Fuarda görevli personellerin yaklaşımlarını çok beğendim. Her eksiğimize koştular ilgilendiler sağ olsunlar.” açıklamasında bulundu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.