ESYSK perdeyi kapatıyor

Sarı-Siyahlı Temsilcimiz Elazığ Sosyal Yardımlaşma Bayan Hentbol Takımı sezonun son maçında yarın evinde Başkent Ekibini konuk edecek…

ESYSK perdeyi kapatıyor
Spor

Türkiye Deplasmanlı Kadınlar Hentbol 1.Liginde bölgenin ve ilin tek temsilcisi olan Sarı-Siyahlı Temsilcimiz Elazığ Sosyal Yardımlaşma Bayan Hentbol Takımı,2017-2018 sezonunun son maçında Ankara Temsilcilisi Metropol Spor’u konuk edecek. Alt yapısından yetiştirdiği sporcularla başarından başarıya koşan bayan hentbolcularımız bu sezonda transfer yapmadan ligi orta sıralarda bitirmeyi garantiledi.  Müsabaka öncesi takımın durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Takım Antrenörü İsmail BAYRAKTAR; “Sezonun son maçında evimizde Ankara temsilcisi Metropol sporu konuk edeceğiz. Bu sezonda tüm şanssız sakatlıklara rağmen özellikle ligin ikinci yarsında mükemmel bir performans sergileyerek ligi orta sıralarda bitirmeyi garantiledik. Öncelikle hiçbir talepte bulunmadan canı yürekten oynayan sporcularımı ve yanımda bana her zaman yardımcı olan yardımcı antrenörlerim Mehmet Uğur’u ve Aziz Karakaya teşekkür ediyorum. Bu senede herkesi yanıltarak ligde kaldığımız için ayrıca da mutluyum, gururluyum. Metropol maçı ile beraber 2017-2018 sezonu lig takımı müsabakalarını sonlandırıyoruz. Ancak alt yapı faaliyetlerimiz son hızıyla devam edecektir. Özellikle 2006 doğumlu sporcularımızla da bir çok başarıya imza atacağımızı düşünüyorum.Pazar günü evimizde oynayacağımız ligin son maçında tüm taraftarımızı aramızda görmek istiyoruz. Her zaman dediğimiz gibi biz onlarla bir fazla onlarsız bir eksiğiz.” dedi.
13 Mayıs Pazar günüYakup Kılıç Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 12.00’debaşlayacak ve spor severler müsabakayı ücretsiz takip edebilecekler. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.