ESYSK’nın Yıldızları Sahne Alıyor

Sarı-Siyahlı Ekip 1-4 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek Yıldızlar Ligi’nde sahaya çıkacak…

ESYSKnın Yıldızları Sahne Alıyor
Spor

Türkiye Deplasmanlı 1.Ligindeki takımların alt yapılarının sahne aldığı Yıldızlar Liginin son ayağı 1-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ankara’nın ev sahipliğinde yapılacak... 
İlimizin 1.Ligdeki başarılı temsilcisi Elazığ Sosyal Yardımlaşma Kulübünün de mücadele edeceği Turnuvada Yıldız Kızlarımız, Samsun, Bursa, Kastamonu ve Ankara’nın Temsilcileriyle karşı karşıya gelecek. 
Turnuva ile ilgili gazetemize özel açıklamada bulanan A Takım Antrenörü İsmail BAYRAKTAR; “Yıldızlar liginin Ankara’da yapılacak olan son ayağında, bu sezon Süper lige çıkmayı garantilen Samsun ve Kastamonu ile beraber toplam dört maç yapacağız. Yıldız takımımızın kazandığı puanların  %10 A takımın puanına eklendiği için bu müsabakaları çok önemsiyoruz. Oynayacağımız tüm maçları kazanmak için sahaya çıkacağız. Turnuvaya en iyi şekilde hazırlanan takımımıza ve teknik ekibimize güveniyoruz.”  Dedi.
 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.