Etiketler

Kent Konseyi Başkanı Tanfer: 'AK Parti bu ülke için bir milattır'

Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, AK Parti'nin kuruluşunun 17. yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Ak Parti 6.Olağan Büyük Kongresini yapacak

Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük Kongresini gerçekleştirecek.

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı:

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, ekonomik darbe girişimi ile ilgili olarak 'Halkımızın sağduyusu oynanan oyunu bozacak' dedi.

Aydemir: 'Ak dava insana saygı davasıdır'

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'AK Parti Türk siyasetinde olduğu gibi, küresel boyutta da milli iradeden aldığı büyük güç ve gönül birlikteliğiyle sürekli yükselen bir değerdir. 17'inci gurur yılına erişen AK siyaset, muhteşem asırların müellifleri aziz ecdadın izinde ve onun mukaddeslerine bağlıdır.' dedi.

Başkan Koca'dan kongre açıklaması

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, partisinin 6.Olağan Büyük Kongresiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti Tunceli İl Başkanlığından kongre açıklaması

AK Parti Tunceli İl Teşkilatında 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenecek olan 6. Olağan Kongre nedeniyle basın açıklaması gerçekleştirildi.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığından kongre açıklaması

AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Recep Çelik, partisinin 18 Ağustos'ta Ankara'da düzenlenecek Olağan Büyük Kongresinin demokrasi şöleni içerisinde gerçekleşeceğini söyledi.

Gürgöze: 'AK Parti yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacak'

Elazığ’da AK Parti’nin 81 ilde ortak yaptığı 6. Olağan Kongre Öncesi İl Başkanları basın açıklaması yapıldı. 

AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz:

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, 6. Olağan Büyük Kongresini, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştireceklerini belirtti.

Şireci: 'Türkiye siyasetinde ezberleri bozduk'

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti'nin 17. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar: 'AK Parti Türkiye için bir dönüm noktasıdır'

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, AK Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Çakır, yaralanan taraftarı hastanede ziyaret etti

Yeni Malatyaspor Onursal Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Ahmet Çakır, İzmir deplasmanı dönüşü yaşanan kaza sonucu yaralanan Batın Çetin isimli taraftara hastanede geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz'den 17. kuruluş yıldönümü Mesajı

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti'nin Türkiye Cumhuriyeti tarih sahnesinde tam anlamıyla bir dönüm noktası olduğunu belirterek, 'Halkımızın teveccühü ile bugünlere gelen Partimiz, milletimizle kucaklaşmaya ve ülkemizi 2023 ve sonrasında da 2071 hedeflerine taşımaya devam edecektir. Aziz Milletimiz 15 Temmuz'da nasıl hainleri püskürttüyse, bugünde ekonomi üzerinden oyun oynamaya çalışan hainleri de öyle püskürtecektir.' dedi.

Kahtalı'nın Ak Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümü mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, AK Partinin 17. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Tüfenkci'den Arguvan'a ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Arguvan'ı ziyaret etti.

Tüfenkci'nin, Ak Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümü mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Ak Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kahtalı'dan dolar manipülasyonu açıklaması

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, dolar manipülasyonu ile ilgili, 'Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere tüm bakanlarımız ile beraber aynı zamanda tüm sivil toplum kuruluşlarımız ve 81 bir milyon insanımızla birlikte bu mücadelenin içerisinde olacağız ve biz kazanacağız' dedi.

AK Parti'li Milletvekili Tüfenkci: 'Operasyonun esas nedeni Türkiye'nin Ortadoğu'daki duruşudur'

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 'Seçimlerden önce başlayan bu süreç adım adım manipüle edildi ve özellikle 24 Haziran seçimleri hedef alınarak bir operasyona girişildi. Bu operasyonun esas nedeni de Türkiye'nin Ortadoğu'daki duruşudur' dedi.

Başkan Polat ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır, Bülent Tüfenkci ve Hakan Kahtalı ile birlikte Doğanyol, Pütürge ve Darende ilçelerini ziyaret etti.

Aydemir: 'İmanımız bir: 'Bize Allah yeter'

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, '15 Temmuz'da milli iradeye kefen biçmeye kalkışan hainleri zillete gömen yüce milletimiz, döviz kuru üzerinden Türkiye'ye ekonomik terör saldırısı düzenlemeye yeltenen imansızlara karşı da zafer kazanacaktır. İmanımız bir: 'Bize Allah yeter. O ne güzel vekildir' dedi.

ABD'ye tepkiler büyüyor

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, '15 Temmuz'da yapamadıklarını ekonomik terörle savaş açarak yaptırmaya çalışıyorlar. 15 Temmuz'un elebaşını koynunda besleyenler, o gün Türkiye'yi bölemeyenler bugün finansal araçlarla, döviz kuruyla, faizle insanlarımızı tedirgin ederek ve ekonomik kayba uğratarak Türkiye'yi karıştırmaya çalışıyorlar' dedi.

Akdağ'dan Kılıçdaroğlu'na kurultay eleştirisi: 'Öcü mü var, niye korkuyorsun'

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, CHP'de yaşanan kurultay krizi ile ilgili yaptığı değerlendirmede Kılıçdaroğlu'na yönelik, '630 olmadı da 600 insan kurultay yap diyor. Eee git ne korkuyorsun. Orada ne yapacaklar, öcü mü var, niye korkuyorsun' dedi.

Ilıca'da festival coşkusu

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'ın girişimleri ile üç yıl önce başlatılan ve üç gün süren Çermik Festivali bu yılda yine coşkulu bir şekilde kutlandı. Aziziye Caddesi'nden Orhan Tavlı stadına kadar süren kortej sonrasında başlatılan etkinliklere vatandaşların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Festivalin ilk gününde kortej yürüyüşü yapıldı, sporcular ve mehteran takımı gösteri sundu, konserler verildi. Kortej yürüyüşüne AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile vatandaşlar katıldı.

AK Parti Erzurum Milletvekili Akdağ, 'Dolarda ki dalgalanma bir dünya meselesi'

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ Erzurum'da katıldığı televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Akdağ, dolarda ki dalgalanmanın bir dünya meselesi olduğunu söyledi.

Aydemir: 'Erzurum kardeşlik coğrafyasıdır'

Erzurum Türk Oyunları'nın açılışına katılarak milli irade coşkusunu paylaşan AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'Türk Oyunları, Milli Şairimiz Akif'in tarifiyle, 'Bir zamanlar biz de millet, hem nasıl milletmişiz/Gelmişiz dünyya milliyet nedir öğrenmişiz!/Kapkaranlıkken bütün fkı insniyyetin/ Nûr olup fışkırmışız t sînesinden zulmetin.' mesajıdır. ' değerlendirmesinde bulundu.

Aydemir: 'Erzurumspor futbolda bir dadaş damgasıdır'

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'Erzurumspor'un Spor Toto Süper Lig'de de yeni başarılar gerçekleştireceği, İl spor vizyon ve üslubunu layıkıyla temsil edeceğine inanıyor, yeni sezonda başarılar diliyoruz.' dedi.

Akdağ'dan parti teşkilatlarına teşekkür ziyareti

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, AK Parti İl ve İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek seçimlerde gösterdiği gayretlerden dolayı teşekkür etti.

Sağlık ve Ulaştırma'da Erzurum gündemi

AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Recep Akdağ, Selami Altınok ve İbrahim Aydemir, başkent siyasetinde Erzurum gündemi oluşturmaya devam ediyor. Yeni sistem çerçevesinde görev alan Bakanları ziyaret eden Erzurum milletvekilleri, görüşmelerde İl'e dair tespitleri paylaşıyor, 2023 hedefinde beklentileri aktarıyor.

AK Gençlik YKS tercih standı kurdu

AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için tercih standı açtı.

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı:

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Kale ilçesini ziyaretinde, 'Hem PKK terör örgütüyle mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz hem de ülkemizi büyütmek için gayret içerisinde olacağız' dedi.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.