Etiketler

CHP'den Arguvan'a bir aday daha

Malatya Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Hurşit Kuşçu Arguvan Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

Erol, kanun teklifi için düğmeye bastı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığspor’un Elektrik Borcunu Meclis Gündemine Taşıyor…

10 Ekim 2015 tarihinde Ankara'da hayatın kaybedenler anıldı

CHP Malatya İl Teşkilatı, 10 Ekim 2015 tarihinde Ankara Tren Garı önünde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenleri andı.

CHP'li Kiraz'dan Esenlik eleştirisi

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Esenlik Şirketine ait gayrimenkullerin borç karşılığında satılmasını eleştirerek, 'Bunlar neden ihale karşılığı yapılmadı? Bunu merak ediyoruz' dedi.

CHP'den Atatürk'e hakaret iddiasına suç duyurusu

CHP Malatya İl Başkanlığı tarafından sosyal medya hesabı üzerinden Atatürk, Cumhuriyet ve CHP'ye hakaret ettiği iddia edilen ilkokul öğretmeni hakkında savcılığı suç duyurusunda bulunuldu.

Milletvekili Erol, İnönü'yle bir araya geldi 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Eski Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Erdal İnönü’nün eşi Sevinç İnönü’yle bir araya geldi. 

Doğanşehir'de CHP'den ilk müracaat yapıldı

2019 yılının Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler öncesinde siyasi partililerde yavaş yavaş hareketlilik başlarken, Doğanşehir ilçesinde ise belediye için ilk CHP'ye ilk resmi müracaat yapıldı.

CHP Arapgir İlçe Danışma Kurulu yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arapgir İlçe Danışma Kurulu, İl Başkanı Enver Kiraz'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Gürsel Erol: 'Elazığ'ın sorunları için meclisteyim'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, mecliste hak arayan, Elazığ’ın sorunları için mücadele eden bir vekil olacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu, yanan doğduğu ev ile ilgili bilgi aldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, doğduğu babaevinin yanmasının ardından yeğeninden bilgi aldığı, duruma çok üzüldüğü öğrenildi.

Kılıçdaroğlu'nun doğduğu evle birlikte 3 evdeki yangın söndürüldü

Tunceli'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun doğduğu ev ile birlikte 3 evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, evler kullanılamaz hale geldi.

Kılıçdaroğlu'nun doğduğu ev yandı

Tunceli'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun doğduğu ev ile birlikte 3 evde yangın çıktı.

Milletvekili Erol, babasının adını taşıyan okulu ziyaret etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, babasının adını taşıyan okulu ziyaret edip öğrencilerle bir araya geldi.

CHP'den 5 bin kişiye aşure ikramı

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından 5 bin kişiye aşure ikramı yapıldı.

CHP'li Erol, 6 aylık milletvekili maaşını Elazığspor'a bağışladı 

Milletvekili seçildiği günden bugüne kadar maaşının yüzde 50’sini düzenli olarak Elazığspor’a aktaran CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Karabükspor maçının ardından 6 aylık maaşını Elazığspor'a bağışladı. 

Gürsel Erol: 'Parti devletine dönen tehlikeli bir süreç var'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Bir devlet geleneği liyakatı bozulursa, tehlike başlar. Burada birinci öncelik siyaset kurumunun önce devlet geleneklerini korumak olmalı. Şu anda Türkiye’de siyasallaşan bir devlet yapısı ve parti devletine dönen bir süreç var. Bu tehlikelidir.” dedi.

CHP Heyetinden MESOB'a ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve Adana Milletvekili Ayhan Barut'tan oluşan Ekonomi Heyeti, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (MESOB) ziyaret ettiler.

CHP Heyetinden MÜSİAD'a ziyaret

Malatya'da çeşitli sivil toplum kuruluşları ile görüşen CHP Ekonomi Heyeti, MÜSİAD Malatya Şubesini de ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

CHP heyetinden MTSO'ya ziyaret

CHP'nin Ekonomi Heyeti, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek kent ekonomisi hakkında bilgiler aldı.

CHP’li vekil kurayı takip etti 

Elazığ’da Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak 550 kişilik kadroya 4 bin 399 kişi başvurunca noter huzurunda kura ile çekim yapıldı. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da kurayı vatandaşlarla birlikte takip etti. 

Orduzululardan CHP'li Ağbaba'ya tepki

Orduzu Mahallesi sakinleri, geçtiğimiz günlerde CHP'li Ağbaba'nın yapmış olduğu açıklamaya tepki gösterdi.

Gürsel Erol: '3'üncü havalimanına Atatürk'ün ismi yakışacaktır' 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İstanbul'da yapımı süren 3. havalimanına "Atatürk" ismi verilmesi önerisinde bulundu. 

CHP Milletvekili Pekşen'den DAGC'ye ziyaret

CHP Trabzon Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Haluk Pekşen, Erzurum İl Yönetimi ile birlikte Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti'ne (DAGC) ziyarette bulundu.

CHP'nin 95. yıl kuruluş yıl dönümü kutlamaları

Malatya'da Cumhuriyet Halk Partisinin 95. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı.

Faik Öztürk: 'Gürsel Erol, gücünü gösterdi'

CHP Elazığ Milletvekili olan Faik Öztürk, Milletvekili Gürsel Erol’un kimsenin cesaret edemediği ve haklı olduğu birçok olayda gücünü gösterdiğini söyledi.  

CHP'de Hekimhan İlçe danışma Kurulu toplantısı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hekimhan İlçe Danışma kurulu toplantısı, İl Başkanı Enver Kiraz'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Başkan Çınar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'yı ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'yı makamında ağırladı. Görüşmede, Yeşilyurt İlçesinde devam eden yatırımlar ve projeler ele alındı.

CHP'li Ağbaba'dan uyuşturucu uyarısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Türkiye'nin sentetik uyuşturucu kullanımı sonucu ölümlerde, Avrupa ülkeleri içinde ilk sırada yer aldığını belirterek 2017 yılında 580 kişinin yaşamını yitirdiğini söyledi.

CHP'de Bayramlaşma töreni

Kurban Bayramının ikinci gününde CHP Malatya İl Başkanlığında bayramlaşma töreni düzenlendi. Programa CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'da katıldı.

Ağbaba'dan Polat'a ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberinde CHP İl Başkanı Enver Kiraz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.