Etiketler

Ticaret Odaları ve Ticaret Borsaları Yönetim Kurulu Başkanları, kahvaltıda bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası Başkanlığı'nın düzenlediği, 'Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı' ikinci gününde, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin katılımı ile devam etti.

Yumakgil: 'Toplantıdan olumlu neticeler bekliyoruz'

Elazığspor’da maddi kaynak sağlanması amacıyla Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen zirvede oldukça önemli gelişmeler yaşandı.

Elazığ TSO yönetiminden ETSO'ya ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ETSO) ziyaret etti.

ETSO Koşusu’nu SAWYER kazandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu’nu kazanan atın sahibi Şehmuz Erkuş’a kupayı Başkan Asilhan Arslan verdi… 

Elazığ güneşlenecek

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Proje ve Yatırımlar Koordinatörü Osman Seçgin, son yıllarda yenilenebilir enerji kaynakları potansiyelinin ve onların uygulamaları üzerine pek çok çalışma yapıldığını söyledi.

Malatya ve Elazığ arası işbirliği artacak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ Ekonomi Dönem Platformu Başkanı Süleyman Kamaç ve platform üyeleri, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'nu ziyaret etti.

Elazığ TSO’da 32. Dönem

1 Nisanda gerçekleşen Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) 14 meslek grubu seçimleriyle belirlenen 42 kişilik Meclis üyeleri, 32. dönem yönetim organlarını belirledi.

İlçelere OSB kurulması için çalışacağız

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asilhan Arslan, ilçelere ihtisaslaşmış organize sanayi bölgeleri kurulması gerektiğini vurgulayarak, göreve gelmeleri halinde ilçelere organize sanayi bölgeleri kurulması için çalışacaklarını ifade etti.

Oy verenler vermeyenler ayrımı yapılmayacak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, . 1 Nisan’da gerçekleştirilecek Elazığ TSO Başkanlık seçimi sonrasında üyeler arasında oy verenler ve vermeyenler ayrımının yapılmayacağını söyledi.

Elazığ'ın potansiyellerini harekete geçireceğiz

1 Nisan tarihinde gerçekleşecek Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri kapsamında çalışmalarına devam eden ETSO Başkan Adayı Asilhan Arslan, ETSO seçim süreci ve Elazığ ekonomisinin potansiyelleri ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

Tek hedefimiz gösterilen ilgiye layık olmak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, üye buluşmaları kapsamında Üniversite Mahallesi, Yunus Emre Bulvarı, Hastane Caddesi ve Tunceli Garajında faaliyette bulunan Oda üyesi işyerlerini ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Elazığ üreten, ihracat yapan bir şehir

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asilhan Arslan, Elazığ’ın, üreten, imal eden, ihracat yapan bir şehir olduğunu belirterek, “Teknik liselerdeki gençleri teşvik edici özendirici işler yapmalıyız. dedi.

ELAZIĞ'IN SESİ VE SÖZCÜSÜ OLACAĞIZ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asilhan Arslan, yönetime gelmeleri halinde hayata geçirecekleri çalışmaları kamuoyu ile paylaştı.

Seçim, Koç İlköğretim Okulu'nda yapılacak

1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri, talep üzerine Merkez İlçe Seçim Kurulu kararıyla Oda hizmet binası yerine Koç İlkokulu’nda yapılacak.

Elazığ bölge merkezi konumundadır

2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmak için kaynakların verimli ve etkin kullanılması gerektiğini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Elazığ’ın potansiyeli ile bölge merkezi konumunda olduğunu söyledi.

TSO'da seçim takvimi belli oldu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasında (Elazığ TSO) seçimler, 01 Nisan 2018 tarihinde yapılacağı bildirildi.

Eski hizmet binası satışa çıkarıldı

Mülkiyeti Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’na ait 26 bölümden oluşan eski hizmet binası bütün olarak açık artırma usulü ile satışa çıkarıldı.

Elazığ TSO Başkanı Alan'a plaket

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Elazığ İl Başkanı Suat Şekerci, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan'a hain darbe girişimindeki dik duruşundan dolayı plaket verdi.

Sigorta sektörünün sorunları konuşulacak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafında organize edilen Sigorta Sektörü Bölge İstişare Toplantısı yarın saat: 14.00’da Elazığ Dedeman Otelde İstanbul ve bölge illerinde faaliyet gösteren Sigorta Sektör Temsilcilerinin katılımı ile yapılacak.

Elazığ TSO Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı Meclis Toplantısı Hamit Kaya başkanlığında yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Hamit Kaya, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünün her şeyin üzerinde olduğunu vurgulayarak, “Odamız meclisi terörle mücadelede hükümetimizin yanında yer almakta ve kararlı mücadelesini sonu kadar desteklemektedir dedi.

Başkan Alan'dan başsağlığı mesajı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan Şemdinli’de şehit olan güvenlik güçleri için başsağlığı mesajı yayınladı.

Başkan Alan Arıcak'ta öğrencilerle buluştu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ merkeze en uzak ilçe olan Arıcak’a bir günlük ziyarette bulunarak, Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Ferit Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürü ile birlikte çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek, Ormanpınar ve Küplüce köylerindeki okullarda öğrencilerle buluşarak hediyeler verdi.

KALICI FUAR ALANI YAPILMALI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asilhan Arslan, fuarların kent ekonomisine sağladığı kazanca dikkat çekerek, Elazığ’da kalıcı bir fuar alanının oluşturulması gerektiğini söyledi.

"Elazığ en güzel şekilde tanıtılmıştır"

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Ankara’da düzenlen tanıtım günlerinin yoğun bir katılımla gerçekleştiğini söyledi.

Ekonomi Bakanlığı ile istişare toplantısı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasında (Elazığ TSO) Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğü ve Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) temsilcileri ile istişare toplantısı yapıldı.

İş kadınlarına kapımız her zaman açık

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, TÜRKONFED İDK Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’ın, yapılacak olan oda ve borsa seçimlerinde aktif olmaları çağrısını desteklediklerini ve kapılarının her zaman iş kadınlarına açık olduğunu söyledi.

Taşel'den Arslan'a ‘hayırlı olsun' ziyareti

Elazığlı eğitimci işadamı İbrahim Taşel Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asilhan Arslan’ın Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

ELAZIĞ İÇİN DÖNÜM NOKTASI OLACAK

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asilhan Arslan, “Allah’ın izni ve siz hemşehrilerimizin desteğiyle göreve geldiğimiz zaman, Elazığ'daki ekonomi yönetimini, kuracağımız ekonomi temelli yeni Ajanslarla, mesleki tabanlı sivil toplum kuruluşları ve organizasyonlarla A’dan, Z’ye yeniden yapılandıracağız. dedi.

Alan, Arakan'da yapılan katliamları kınadı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Arakan’da yapılan katliamları kınadı.

Albay Çakırcıoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan İl Jandarma Alay Komutanı Albay Necip Çakırcıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.