Etiketler

Elazığ’daki fırsatçı ve stokçulara uyarı

Elazığ Valiliği il sınırları içinde dövizdeki dalgalanmayı fırsat bilerek mal ve hizmet sunumlarında fahiş fiyat uygulayanlarla stokçuluk yapanları uyardı. 

Amatör'e malzeme yardımı yapılacak

Elazığ Valiliği ve İl Özel İdaresi tarafından Elazığ’da faaliyet gösteren 70’ten fazla spor kulübüne malzeme dağıtımı yapılacak

Yanılmaz Elazığspor’a 25 Bin TL bağışta bulundu

Elazığ Valiliği tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan Elazığspor'a yardım kampanyasına bir destek de Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan geldi. 

Polisten uyuşturucu operasyonu

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Elazığ Valiliği  koordinesinde kent genelinde meydana gelebilecek uyuşturucu madde ticareti ve imalatının önlenmesine yönelik uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi.

Yardım bahanesiyle 56 bin lira dolandırdı

Elazığ Valiliğinin ismini kullanan bir dolandırıcı, lösemili çocuklara yardım isteyerek 56 bin TL dolandırdı. Yakalanan şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kız öğrencilere burs verilecek

Elazığ Valiliği’ne bağlı Harput Vakfı, üniversitede okuyan Elazığlı kız öğrencilere karşılıksız burs verecek.

FKA Yönetim Toplantısı yapıldı

Fırat Kalkınma Ajansı Ocak Ayı Toplantısı Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımlarıyla Elazığ Valiliğinin ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantı ve yürüyüş alanları belirlendi

Elazığ Valiliği İl merkezi ve belediye sınırları içerisindeki toplantı ve gösteri alanlarını belirledi.

Valilikten dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Valiliği, dolandırıcılara karşı vatandaşları ve işadamlarını uyardı.

YATIRIMA HAZIRIZ

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimleri ile Elazığ’da yatırım yapma kararı alan Armada Holding yöneticileri, kente yapacakları yatırımın master planını hazırladı. Elazığ Valiliğince düzenlenen toplantıda yatırım projesinin detayları kamuoyu ile paylaşıldı.

Valinin adını kullanarak dolandırıcılık yaptılar

Elazığ Valiliği, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın ve vali yardımcılarının adını kullanarak bağış bahanesiyle para istendiğini açıkladı.

Okul-Cami Buluşması Projesi' Protokolü İmzalandı

Elazığ Valiliğinin himayelerinde İl Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen “Okul Cami Buluşması Projesi protokol imza töreni yapıldı.

Yazlık evi olanlara uyarı

Elazığ Valiliği, terör örgütü mensuplarının kış sezonu süresince yerleşim yerlerine uzak yazlık, yayla evi, bağ evi gibi yerlere girerek ihtiyaçlarını giderme yoluna gidecekleri ihtimali üzerine, vatandaşları uyardı.

Kurumlararası Futbol'da gol yağmuru!

Elazığ Valiliği öncülüğünde 18 Eylül Pazartesi günü başlayan Futbol Turnuvası’nda heyecan sürüyor

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası başladı

Elazığ Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen ve geleneksel hale dönüştürülen Valilik Kupası Kurumlar Arası Futbol Turnuvası başladı.

Elazığ Valiliğinden 'Adil Öksüz' açıklaması

Elazığ Valiliği uçak seyahati yapan kişinin FETÖ'den aranan değil, isim benzerliği taşıyan Bingöllü Adil Öksüz olduğunu bildirdi.

Soylu'dan Elazığlılara teşekkür

Kısa adı ETUDER olan Elazığ Turizm ve Kültür Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu, Elâzığ valiliği ve ETUDER iş birliğiyle geçtiğimiz gün sosyal medyada başlatılan #cometoelazig kampanyasına desteklerinden dolayı Elazığlılara teşekkür etti.

Alan'dan Vali Kaldırıma başarı mesajı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ Valiliği görevine atanan Çetin Oktay Kaldırım'a görevinde başarı temennisinde bulundu.

Elazığ'ın yeni valisi göreve başladı

İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevinden Elazığ Valiliğine atanan Vali Çetin Oktay Kaldırım göreve başladı.

"Elazığ çok önemli bir şehir"

İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevinden Elazığ Valiliğine atanan Vali Çetin Oktay Kaldırım, duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Elazığ'ında çok önemli bir şehir olduğuna vurgu yaptı.

Elazığ Valiliğine Oktay Kaldırım atandı

Hukuk Müşaviri Çetin Oktay Kaldırım Elazığ Valiliğine atandı.

Çevre ve Su Yönetimi Paneli gerçekleştirildi

Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi ve işbirliğiyle düzenlenen ‘Hazar Gölü’ temalı 2.Ulusal Çevre ve Su Yönetimi Paneli, gerçekleştirildi.

Elazığ'da Kutlu Doğum Haftası coşkusu

Elazığ’da Kutlu Doğum Haftası, Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi ve İl Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen organizasyonla coşkuyla kutlandı.

Bakan Yardımcısı Öztürk Elazığ'a Geldi

Elazığ'a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk Elazığ Valiliğini ziyaret etti.

Elimi Tutar Mısın? Projesi Tanıtıldı

Kovancılar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile riskli öğrenci gruplarının topluma kazandırılmasına yönelik başlatılan “Elimi Tutar Mısın? projesinin tanıtım toplantısı Elazığ Valiliği toplantı salonunda gerçekleşti.

Karla Mücadelede Alınacak Tedbirler Değerlendirildi

Elazığ Valiliğinde yapılan toplantıda karla mücadele çalışmaları ve kar yağışı durumlarında alınacak tedbirler ele alındı.

İş yerlerinin toplu olarak kapatılması yasaklandı

Elazığ Valiliği kentte toplu olarak iş yerlerinin kapatılmasının yasaklandığını bildirdi.

Etkinlikler izin alınarak gerçekleştirilecek

Elazığ Valiliği, il genelinde açık ve kapalı alanda düzenlenecek basın açıklamaları, stant açılması, umuma açık alanlarda düzenlenecek oyun, temsil, çeşitli şekillerdeki gösteriler gibi etkinliklerin önceden izin alarak gerçekleştirilebileceğini bildirdi.

Muhtarlardan Yanılmaz'a ziyaret

Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan, Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan, Merkeze bağlı Koparuşağı Köyü Muhtarı Gülcan Çeşme, Elazığ Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürü Mukadder Karaaslan ve Elazığ Belediyesi Muhtarlıklar Müdür Vekili M. Salih Tunç ile beraberlerindeki heyet, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti.

Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Elazığ Valiliği İl Koordinasyon Kurulu 2016 yılı Ekim dönemi toplantısı Vali Vekili Üzeyir Yılmaz Başkanlığında İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda yapıldı.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.