Etiketler

'Elazığ’da müthiş bir potansiyel var'

Rifat Hisarcıklıoğlu, “Elimizin altında çalışkan insanlarımız var. Eğer bunları iyi motive eder ve yol gösterebilirsek Elazığ ve Türkiye kazanır” dedi. 

'Elazığ’ın yatırım iklimi değişti'

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar Teşvik Yasası, Cazibe Merkezi Programı, OSB’ler ve sağlanan desteklerle Elazığ’da yatırım ikliminin değiştiğini söyledi

'Tek hedef Elazığ’a hizmet'

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Türk iş dünyasının, tüm dış baskı ve engelleme girişimlerine rağmen, yatırım, istihdam ve ihracat ile Türk ekonomisini büyütmeye devam ettiğini söyledi.

'Refah içinde Elazığ istiyoruz'

Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Prof.Dr. Bilal Çoban, gazetemize yaptığı açıklamada Elazığ’ın sorunlarını değerlendirdi.

'Yerel seferberlik yaygınlaştı'

Elazığ’ın Yazıkonak Beldesi’nde Kur’an kursu ve taziye evinin temel atma töreni gerçekleşti.

Elazığ yatırımlara hazır hale gelecek

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ’da önümüzdeki süreçte ikinci organize sanayi bölgesi, besi organize sanayi bölgesi, GES organize sanayi bölgesi ve Gıda Organize sanayi bölgesinin kurulacağını belirterek, “Elazığ’ı organize sanayi bölgesine boğacağız dedi.

Yenilikçi Girişimcilik Gelişim Programı

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Elazığ Yatırım Destek Ofisi tarafından ‘Yenilikçi Girişimcilik Gelişim Programı’ düzenlendi.

"Atılacak her adımda varız"

Elazığ Ekonomi Platformu üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek ‘Elazığ Yatırım Destek Ofisi’ projesi hakkında bilgiler verip, destek talebinde bulundular.

ELAZIĞ YATIRIMA DOYMAYI BEKLİYOR

Teşvik paketinin açıklamasının ardından Elazığ'daki yöneticilerin çalışmalarını dikkatle izleyen Elazığlılar, yıllardır beklediği yatırım hamlesinde hak ettiği desteği görmek istiyor.

Serdar, MÜSİAD'ın konuğu oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi’nin bu haftaki Dost Meclisi konuğu AK Parti Elazığ Milletvekili Av.Ömer Sedar, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop, Elazığ Yatırım Destek Ofisi Sorumlusu A.Vahap Yoğunlu ve KOSGEB İl Müdürü Mehmet Cüreoglu oldu.

FKA'dan ELMÜTDER'e Ziyaret

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP ve Elazığ Yatırım Destek Ofisi Birim Başkanı Abdulvahap YOĞUNLU kısa adı ELMÜTDER olan Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneğini ziyaret etti.

'Genç Beyinler Parlak Gelecekler'

JCI Elazığ proje ekibi tarafından hazırlanan Kişisel Gelişim Eğitim Projesi Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında Elazığ Yatırım Destek Ofisi yetkililerine teslim edildi.

"Elazığ yatırımcı dostu bir il"

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi, Elazığ’ın tanıtımı ve iş adamlarının bilgilendirilmesi çalışmalarına devam ediyor.

HABER TURU

FKA Elazığ Yatırım Ofisi 6. Komşu Ülkeler Fuarına katıldı / Elazığ'da Trafik Kazası: 6 Yaralı / Yarımca Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi /

Elazığ'da Yatırım Destek Ofisi açıldı

Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan Fırat Kalkınma Ajansının Elazığ Yatırım Destek Ofisi hizmete açıldı.

Elazığ Yatırım Destek Ofisinin açılışı 9 Kasım'da

TRB1 Düzey 2 Bölgesi Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerini kapsayan Fırat Kalkınma Ajansı Elazığ’da Yatırım Destek Ofisini (YDO) hizmete açıyor.

"Elazığ yatırımlar cenneti olacak"

Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Elazığ inşallah 2009 yılında da yatırımlar cenneti olacaktır dedi.

2009 Yılı Elazığ Yatırım Programı

AK Parti Hükümetinin 2009 yılı yatırım programının ayrıntıları belli oldu.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.