Etiketler

'Başı dik gelip, başı dik gitmek önemlidir'

CHP Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, muhalefet bir şeye sahiplenmediği zaman iktidarı sahiplendiremezsiniz. Karşılıklı bir dengenin oluşması lazım. Bu dengenin oluşması için Elazığ’a geldiğimiz günden beri hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bundan son derece memnunum. Başı dik gelip başı dik gitmek önemli bir şeydir. Önemli olan insanların ailesine bırakacağı itibardır" dedi. 

AK Parti Elazığ adayları belli oldu

AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu. AK Parti'nin YSK'ya sunduğu listede toplam kadın aday sayısı 126, toplam erkek aday sayısı ise 474.

Elazığ’ın seçim manifestosu

Elazığ’da her seçim döneminde konuşulan ‘Elazığ nasıl bir milletvekili istiyor?’ sorusu yeniden gündeme geldi. 

'İş dünyasının önceliği istikrar'

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, 24 Haziran 2018 tarihi olarak belirlenen erken seçim kararını değerlendirdi.

'Türkiye’nin kırılma noktası olacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, 2019 seçimlerini değerlendirerek, seçimlerin Türkiye’nin kırılma noktası olacağını söyledi.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.