Etiketler

Avukat Soner Demirci Baro Başkanlığına aday

Avukat Soner Demirci Malatya Barosunda ekim ayında yapılacak seçimlerde aday olduğunu açıkladı.

AK Parti'li Milletvekili Tüfenkci: 'Operasyonun esas nedeni Türkiye'nin Ortadoğu'daki duruşudur'

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 'Seçimlerden önce başlayan bu süreç adım adım manipüle edildi ve özellikle 24 Haziran seçimleri hedef alınarak bir operasyona girişildi. Bu operasyonun esas nedeni de Türkiye'nin Ortadoğu'daki duruşudur' dedi.

CHP'de seçim kritiği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yeşilyurt ve Battalgazi Başkanlığı tarafından genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 24 Haziran seçimleri değerlendirildi.

Akdağ'dan parti teşkilatlarına teşekkür ziyareti

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, AK Parti İl ve İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek seçimlerde gösterdiği gayretlerden dolayı teşekkür etti.

Feyzi Gürtürk, 'Tercih dönemlerinde bilinçli karar verin'

Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Lise ve üniversite seçiminin bireylerin hayatlarında önemli yol ayrımlarından olduğunu anlatan tercih ve yerleştirme işlemleri konusunda uyarılarda bulundu.

Elazığspor'un yeni başkanı İrfan Yumakgil

Elazığspor Olağan Mali ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’unda İrfan Yumakgil Elazığspor'un yeni başkanı seçildi.

Malatya'nın il 'Millet Kıraathanesi' açıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim vaatleri arasında yer alan Millet Kıraathanesi, Malatya'da ilk kez Yeşilyurt Belediyesi tarafından hizmete açıldı.

AK Parti Bağlar teşkilatı köylülerle buluşmaya devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden oluşan heyet ile seçim sonrasında başlattığı köy ziyaretlerini sürdürüyor. Gezer ve beraberindeki heyet köyleri gezerek, seçimde verilen desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ediyor.

Milletvekili Aydemir: 'Kardeşliğimiz, temel değerimiz'

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum'daki çalışmaları kapsamında Maksut Efendi Mahallesinin konuğu oldu, Sivil Toplum'un Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bazında Erzurum'a yönelik öneri ve görüşlerini almak, Erzurum için 2028-2023 sürecinde beklentileri tespit, 24 Haziran Seçimlerindeki desteğe teşekkür amacıyla ESTP'yi ziyaret etti.

Malatya'nın ilk Millet Kıraathanesi Yeşilyurt'ta hizmete girecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim vaatleri arasında yer alan Millet Kıraathanesi Malatya'da ilk kez Yeşilyurt ilçesinde hizmete girecek.

Yavuz Temizer: 'Ne numaraları varsa denesinler'

27. Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili adayı olan Yavuz Temizer, yerel seçimlerde çıtayı daha yükseğe koyacaklarını dile getirerek, “Ne numaraları varsa denesinler. Ne güçleri varsa kullansınlar. Biz işimize bakıyoruz. Teşkilatlarımız güçlendiriyoruz” dedi.

AK Parti Bağlar teşkilatı köylere çıkarma yapmaya devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden oluşan heyet ile seçim sonrasında köy ziyaretleri yaparak desteklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etmeye devam ediyor.

AK Parti Milletvekilleri basınla buluştu

24 Haziran seçimleri sonrası AK Parti Malatya Milletvekilleri, Malatya basını ile bir araya geldi.

AK Parti Bağlar ilçe teşkilatından köylere çıkarma

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, yönetim ve yürütme kurulu üyeleri ile birlikte seçim sonrasında köyleri gezerek vatandaşlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

'Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, gazetemize yaptığı açıklamada, 15 Temmuz darbe girişimini, yeni hükümet sistemini ve yerel seçimleri değerlendirdi.

Dr. Fatih Kacıroğlu: 'Milletimize ve sağlık camiasına hayırlı olsun'

Erzurum Tabipler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Kacıroğlu, insan merkezli sağlık hizmeti anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdiği dönüşümlerle son yıllarda birçok alanda olduğu gibi sağlıkta da çağ atlayan Türkiye'nin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimle fiili olarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçtiğini söyledi.

Başsoy ' Türkiye 2023 vizyonuna yakışır bir şekilde yoluna devam ediyor'

24 Haziran seçimlerinde yüzde 52,6 oy alarak Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk başkanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine katılan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy yeni bir başlangıca şahitlik ettiklerini belirtti.

Milletvekili Çakır, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerini sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Pedofili tercih değil hastalıktır

İnsanlığın korkunç gerçeği Pedofilinin bir seçim değil, ciddi bir hastalık olduğunu belirten Uzman Psikolog Batuhan Toprak, tıpkı kanser gibi erken teşhisin bu hastalıkta oldukça önemli olduğunu söyledi.

AK Parti’li vekiller kayıtlarını yaptırdı

24 Haziran’da yapılan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den seçilen Elazığ milletvekilleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kayıtlarını yaptırdı. 

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Kaya seçim değerlendirmesi

24 Haziran seçimlerini değerlendiren MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, kendilerine verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Samanlı'dan seçim değerlendirmesi

24 Haziran seçimlerini değerlendiren MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, 'Battalgazi ilçe teşkilatı olarak 1 Kasım seçimlerinde 14 bin olan oyumuzu 24 Haziran'da 28 binlere çıkardık, yüzde 100 oyumuz artırdık' dedi.

'Erdoğan'ın koyduğu hedeflere ulaşacağına olan inancımız tam'

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Hakan Oral, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerini değerlendirdi.

Sigorta acenteleri il delegeleri seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegeliği seçimleri, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ETSO) yapıldı.

Malatya'dan Kılıçdaroğlu'na destek

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, seçim sonrası CHP'de başlayan parti içi kurultay tartışmalarına ilişkin, 'Kurultayı gerektirecek bir durum söz konusu değil. Biz Malatya örgütü olarak Genel Başkanımızın yanındayız. Her seçim sonrası parti içi tartışmalara girmek doğru değil' dedi.

CHP'ye Diyarbakır'dan kurultay çağrısı

CHP Diyarbakır Kurultay Delegeleri, parti yönetimine olağanüstü kurultay çağrısı yaptı. Kurultay Delegesi ve İl Yöneticisi Veli Şimşek, CHP'yi mevcut kadronun 9 seçimdir başarıya ulaştıramadığını belirterek, değişime ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Başkan Çınar engelli vatandaşı makamında ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, seçim çalışmaları sırasında TOKİ Yavuz Selim Mahallesinde tanıştığı engelli vatandaş İhsan Demir ve ailesini makamında ağırladı.

MHP Lideri Bahçeli'den Malatya kutlaması

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da gösterilen başarıdan dolayı MHP Malatya İl teşkilatını kutlayarak 'Başarınızın yerel seçimlerde de devam edeceğinden şüphem yoktur' dedi.

MHP'li Demir: 'Yaptığınız yanlışlarda ensenizdeyiz'

MHP’nin tüm oyların sayımı için Yüksek Seçim Kurulu’na yaptığı itirazın reddedilmesinin ardından açıklama yapan MHP’nin 27. Dönem milletvekili adayı Oğuzhan Demir, 41 yıl boyunca Elazığ’da sola verilmeyen oyunların son seçimde şaşırtan bir tablo oluşturduğunu söyledi.

Fendoğlu'ndan Vali Kaban'a teşekkür

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Malatya Valisi Ali Kaban'ı ziyaret ederek seçim süresi boyunca güvenin ve huzurun sağlanmasında gayret sarf eden Kaban'a teşekkür etti.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.