Fendoğlu ziyaretlerine devam ediyor

MHP Malatya 27'nci dönem milletvekili adayı Mehmet Celal Fendoğlu, Türk Eğitim ve Türk Sağlık Sendikalarını ziyaret edip, Saray Mahallesi esnafıyla bir araya geldi.

Fendoğlu ziyaretlerine devam ediyor
Malatya
MHP Malatya 27’nci dönem milletvekili adayı Mehmet Celal Fendoğlu, Türk Eğitim ve Türk Sağlık Sendikalarını ziyaret edip, Saray Mahallesi esnafıyla bir araya geldi.

MHP’li Fendoğlu, ilk olarak beraberindekilerle birlikte Türk Sağlık-Sen Malatya şubeni ziyaret etti. Ziyarette sendika yönetimi ve üyeleriyle bir araya gelen Fendoğlu, Malatya’ya ve ülkeye hizmet için bu yola çıktığını söyledi. Sendika yönetimi de hayırlı olsun temennisinde bulundu. Fendoğlu, ardından Türk Eğitim-Sen Şubesine geçti. Sendika yönetimiyle sohbet eden MHP’li Fendoğlu, 27 Haziran seçimlerinin ülke için bir dönüm noktası olduğunu vurguladı. Ardından MHP’li Fendoğlu kent merkezindeki Saray Mahallesi’nde bulunan esnaflarla bir araya geldi. Esnaflar, MHP’den aday olan Mehmet Celal Fendoğlu’nun Malatya için bir şans olduğunu söyledi. Dükkanları tek tek dolaşan Fendoğlu, esnafların oylarına talip olduğunu, hizmet için hazır olduğunu, hiçbir zaman esnafın başını eğdirmeyeceğini belirtti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.