Forum Elazığ faal duruma geçecek 

Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Osman Avcıl, yapımına ara verilen Forum Elazığ AVM ile alakalı açıklamada bulundu.

Forum Elazığ faal duruma geçecek
Elazığ Güncel

Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Osman Avcıl, Forum Elazığ inşaatını yüklenen firma ile görüştürklerini belirterek yetkililerin en kısa zamanda inşaatın başlayacağı yönünde açıklama yaptığını dile getirdi.

İMKON Yönetim Kurulu Üyesi ve Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Osman Avcıl, yapımına ara verilen Forum Elazığ AVM ile alakalı açıklamada bulundu.
Avcıl, Olgunlar Mahallesi Muhtarı Hikmet Dursun’un sorunlarını dinledi. Dursun, Forum Elazığ arazisinin atıl durumda olduğunu belirterek, vatandaşların tepkili olduğunu söyledi.
Avcıl yaptığı açıklamada, "Öncelikle bu konu ile alakalı duyarlılığını gösteren olgunlar mahallesi muhtarımız sayın Hikmet Dursun'a teşekkür ederim. Bilinmiş olunmalıdır ki mahallenin sorunu bizim sorunumuzdur. Bu konuyu en kısa zamanda çözüme kavuşturacağımızı söylemek isterim" dedi. Avcıl, Forum Elazığ inşaatını yüklenen firma yapı denetim ile temas haline geçtiğini belirterek yetkililerin en kısa zamanda inşaatın başlayacağı yönünde açıklama yaptığını dile getirdi.
Kentsel Dönüşüm ile ilgili sorunlarında olduğunu belirten Dursun, yönetim kurulu üyelerinden konu ile ilgili bilgiler aldı.  Teknik ve yönetmenliğin detaylarını anlatan yönetim kurulu üyeleri çözümün seçim sonuna kaldığını, seçime kadar normal şekilde devam edeceğini dile getirdiler.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • Reis | 27 Nisan 2018 16:39

    Geç kalındı bir an önce faaliyete geçilmeli

  • Gakkos | 26 Nisan 2018 20:29

    Sova gerek yok.elazig geri gitmeye mahkum.gelen giden vuruyor

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.