Forum Erzurum'da bayram alışverişleri anında kazandırıyor

4-14 Haziran tarihleri arasında Forum Erzurum'dan yapılacak her 250 TL'lik alışveriş 25 TL, 500 TL'lik alışveriş ise 50 TL değerinde Forum Erzurum Card kazandırıyor. Bayram alışverişlerini fırsata dönüştürecek, stoklarla sınırlı bu özel kampanya için herkes Forum Erzurum'a davet edildi.

Forum Erzurum  39da bayram alışverişleri anında kazandırıyor
Erzurum
4-14 Haziran tarihleri arasında Forum Erzurum’dan yapılacak her 250 TL’lik alışveriş 25 TL, 500 TL’lik alışveriş ise 50 TL değerinde Forum Erzurum Card kazandırıyor. Bayram alışverişlerini fırsata dönüştürecek, stoklarla sınırlı bu özel kampanya için herkes Forum Erzurum’a davet edildi.

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, Ramazan Bayramı’nı kazançlı bir kampanyayla kutluyor. Harcadıkça kazandıran özel kampanya kapsamında 4-14 Haziran 2018 tarihleri arasında Forum Erzurum’dan yapılacak her 250 TL’lik alışveriş 25 TL, her 500 TL’lik alışveriş ise 50 TL yüklü Forum Erzurum Card kazandıracağı belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.