Futbol okulundan Gakoş’a moral ziyareti

Elazığspor Futbol Okulu öğrencileri yarın oynanacak Adanaspor Maçı öncesi Elazığspor Tesisleri’ne giderek Bordo-Beyazlı Futbolcular ve teknik heyeti ziyaret ettiler…

Futbol okulundan Gakoşa moral ziyareti
Spor

Elazığspor’a gelecek vadeden yıldız adaylarını kazandırma hedefiyle yola çıkan Elazığspor Futbol Okulu’nda öğrencileri, hocalarıyla birlikte Elazığspor Kulübü’nü ziyaret ederek futbolcular ve teknik heyetle bir araya geldi. 
Antrenmanı izleme, teknik kadro ve futbolcularla tanışma fırsatı bulan minik öğrenciler futbolcularla bol bol fotoğraf çektirdi, sohbet etti. Ziyarette, Elazığspor Futbol Okulları Sportif Direktörü Fatih Ahmet Çakar, Futbol Okulu Antrenörleri Meriç Berberoğlu, Sinan Yurdagül ve Engin Katı da yer aldı.
Elazığspor Futbol Okulları Sportif Direktörü Fatih Ahmet Çakar, Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak’a çiçek takdim etti. Genç sporcular ise teknik heyet ve futbolculara baklava ikramında bulundular. Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.