Gakgoş fikstür çekiyor

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’u İstanbul’da yapılacak olan toplantıya Başkan Hacı Murat Yümlü’nün katılması bekleniyor…

Gakgoş fikstür çekiyor
Spor

10 Ağustos 2018 Tarihi’nde oynanacak maçlarla başlayacak olan Spor Toto 1. Lig’de 2018-2019 Futbol Sezonu Fikstürü yarın TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda çekilecek… 
*Saat 15:30’da… 
TFF Yetkilileri ile Spor Toto 1. Lig'de yer alan kulüplerin temsilcilerinin katılacağı fikstür çekimi saat 15:30’da Riva’da Orhan Saka Konferans Salonu’nda yapılacak ve Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’ fikstür çekimi toplantısında Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü’nün temsil edeceği bildirildi. 
TFF’den yapılan açıklamaya göre 18 Takımın mücadele edeceği Spor Toto 1. Lig Müsabakaları’nın 10-13 Ağustos 2018 Tarihleri’nde başlayacağı bildirilirken Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’un da mücadele edeceği lig 19 Mayıs 2019'da sona erecek. 
Statü…
Spor Toto 1. Lig’in ilk iki sırada tamamlayan takımlar direkt olarak Süper Lig’e yükselecekler. Ligi 3,4,5 ve 6. basamaklarda tamamlayan takımlar play-off oynayacaklar. Play-Off’lar sonunda 1 takım daha Süper Lig’e yükselme hakkı kazanacak. Spor Toto 1. Lig’i 16,17 ve 18. Sırada tamamlayan ekipler TFF 2. Lig’e düşecekler.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.