Gakgoş hazırlıkların Elazığ Etabını tamamladı

Cumartesi günü deplasmanda Adanaspor ile sezonun ilk maçına çıkacak Elazığspor, yaptığı tek çalışma ile hazırlıkların Elazığ Etabını tamamladı…

Gakgoş hazırlıkların Elazığ Etabını tamamladı
Spor

Elazığspor’da Cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Adanaspor Maçı hazırlıklarının Elazığ Etabı tamamlandı…
Zorlu deplasmandan puan veya puanlarla dönmenin hesaplarını yapan Bordo-Beyazlı ekibimiz, bu doğrultuda günü tek çalışma yaparak tamamladı.
Elazığspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanda, şut ve kanat organizasyonları ağırlıklı çalışmalar üzerinde duruldu.
Teknik Direktör Orhan Kaynak yönetiminde yapılan antrenmana tüm futbolcuların katıldığı bildirildi. 
Dün yaptığı tek çalışma ile Adanaspor Maçı hazırlıklarının Elazığ Etabı’nı tamamlayan Bordo-Beyazlı Ekibimiz 09.30’da karayoluyla Adana’ya geçecek. Karşılaşmanın son çalışmasını bu kentte gerçekleştirecek olan Bordo-Beyazlılar konakladığı otelde kampa girerek maç saatini beklemeye koyulacak.

Deplasman giderleri Çelikcan’dan…
Öte yandan Elazığspor’un Adanaspor Maçı deplasman konaklama giderlerinin Yüreğir Belediye Başkanı Hemşerimiz Mahmut Çelikcan Tarafından Karşılanacağı bildirildi 
Geçtiğimiz yıllarda Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili görevinde bulunan, şimdi ise Adana Yüreğir Belediye Başkanı olan hemşerimiz Mahmut ÇelikcanElazığspor’un cumartesi günü Adana’da oynayacağı Adanaspor maçının konaklama giderlerini karşılayacak.
Aslen Palu doğumlu olan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ınElazığspor’u Adana’da konaklayacağı otelde ziyaret etmesi de bekleniyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Alper | 09 Ağustos 2018 20:38

    Başkanımıza tşk.ederiz.Allah razı olsun.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.