Gakgoş izine çıktı

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da yeni sezon öncesi 1. Etap kamp çalışmaları sona erdi.

Gakgoş izine çıktı
Spor

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da yeni sezon öncesi 1. Etap kamp çalışmaları sona erdi. Teknik Direktör Orhan Kaynak ve yardımcılarının yönetiminde yapılan sabah çalışmasının ardından Bordo-Beyazlılar 3 günlük izne çıktılar.
2018-2019 Futbol Sezonu’nda ilk maçına Adana deplasmanında çıkacak olan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor, 29 Haziran Cuma günü ilimizde başlattığı 1. Etap Kamp Çalışmaları’nı dün yaptığı tek çalışma ile sonlnadırdı.  
Sabah saat 08.30’da gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 saat süren antrenmanda kuvvet ve koordinasyo çalışması yapıldı.  Antrenmana kampta yer alan tüm futbolcular katılırken, morallerin ise hayli yüksek olduğu bildirildi.
Elazığspor’da kafile, Teknik Direktör Orhan Kaynak tarafından verilen izin doğrultusunda antrenman sonrası öğlen saatlerinde Elazığspor’dan ayrıldı. 
Yeni sezon hazırlıklarına yine Erzurum’da devam edecek olan Bordo-Beyazlılar çalışmalarına 14 Temmuz’da başlayacak. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.