Gakgoş Turp gibi

Bordo-Beyazlı Futbolcular ve teknik heyet, yeni sezon öncesi sağlık kontrolünden geçtiler…

Gakgoş Turp gibi
Spor

Spor Toto 1. Lig TemsilcimizElazığspor’da, yeni sezon öncesi teknik heyet ile sporcular, özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti. Yapılan sağlık kontrolünde futbolcular ile teknik heyete gruplar halinde uzman ekipler tarafından EKG, EKO, efor ve kan tahlilleri uygulandı. Uygulanan testler sonucunda futbolcularda ve teknik heyette herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmadığı bildirildi.
Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak yaptığı açıklamada; “Sağlıklı olmamız gerekiyor. Öncelikle yeterli sayıda oyuncumuz bulunmuyor. Onun için transfer yapmamız gerekiyor. Transfer yapmamız içinde transfer tahtasının açık olması gerekiyor. Yönetimimiz bununla ilgili çalışma yapıyor. Başkanımız ve yönetim kurulumuz harıl harıl çalışıp sıcak para arıyor. Eğer bu transfer tahtası açılmazsa o zaman sıkıntı olacak. O zaman eski oyuncularımızı tekrar çağırıp anlaşma yoluna gitmesi gerekiyor. Bunun çalışmasını yapıyorlar ve inşallah başarılı olurlar. Olacaklarına da inanıyoruz. Burada birlikte her şeyi paylaşıyoruz. Ben de kulübün menfaati doğrultusunda ne yapmam gerekiyorsa yapmaya çalışıyorum” dedi.
Her şeyin başının sağlık olduğunu dile getiren kaptan Mehmet Yiğit ise, “Bugün sağlık kontrolümüz vardı. İnşallah bu sezon taraftarlarımızın desteği ile istediğimiz Elazığspor’u sahaya yansıtırız. Biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Diğer tarafları başkanımız halledecek. Biz kendi işimize bakıyoruz. Orhan hocayla çalışmalara başladık. Bu dönem ilk defa bizimle beraber olacak. İnşallah onun içinde güzel bir sezon olur. Onun da bizim de buna ihtiyacı var. İnşallah hep beraber başarılı oluruz diye düşünüyorum” diye konuştu. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.