Gakgoş’a para cezası kapıda

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, İstanbulspor Maçı’ndaki kötü ve çirkin tezahüratlar nedeniyle Elazığspor’u Disiplin Kurulu’na sevk etti…

Gakgoşa para cezası kapıda
Spor

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Elazığspor Kulübü’nü İstanbulspor Maçı’nda meydana gelen kötü ve çirkin tezahüratlar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk etti.
Konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklama şöyle;

“Elazığspor Kulübü'nün 2 Aralık tarihinde oynanan İstanbulspor müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile 2018-2019 Sezonu Spor Toto 1. Lig Müsabakaları Statüsü'nün 9/2. maddesi uyarınca Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkine karar verilmiştir. Perşembe günü yapılacak olan toplantıda Elazığspor’a para cezası gelmesi bekleniyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.