Gazeteci Aksakal ikinci kez baba oldu

Gazeteci Muhammed Hanifi Aksakal, ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşadı.

Gazeteci Aksakal ikinci kez baba oldu
Erzurum
Gazeteci Muhammed Hanifi Aksakal, ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşadı.

Hatice Aksakal ile evli olan Gazeteci Muhammed Hanifi Aksakal, ikinci kez baba olma heyecanını yaşadı. Salı günü akşam saatlerinde Mehmet Reha’yı kucağına alan Gazeteci Aksakal, babalık duygusunun bambaşka bir duygu olduğunu söyleyerek, vatana millete hayırlı evlat duasıyla yetiştirme gayretinde olacağını belirtti. Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen Mehmet Reha bebek için Allah’a sonsuz şükürde bulunan Aksakal, evliliğin en tatlı meyvesinin çocuk olduğunu ifade etti.

Aksakal, “Mübarek ramazanı şerifin sonlarına vardığımız şu günlerde rabbim bayram öncesi bayramı yaşattı. Evimizin Ahmet Taha’dan sonraki dördüncü ferdi Mehmet Reha’yı aramıza kattı. İkinci evlat sahibi olmanın hazzını yaşıyorum. Rabbim her ikisini de salih kullarından eylesin. Dini İslam’a hizmet eden yolundan ayrılmayan kullarından eylesin.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.