‘Gece gündüz demeden çalıştım’

AK Parti Elazığ 5. Sıra Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları Sultan Sarayı’nda iftar programı düzenledi…

Gece gündüz demeden çalıştım
Spor

Elazığ Ak Parti 5.Sıra Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları düzenlediği iftar programında STK ve Spor Camiası, vatandaşlarla biraraya geldi…
Programda konuşan Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, “Hepinizi saygıyla hürmetle selamlıyorum. Davetimize icabet edip buralara geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Sizler benim büyük ailemsiniz. Ben yedi yıl amatörde futbol oynayarak amatör camiasına başladım. Daha sonra 3 yıl kulüp başkanlığı, 8 yıl da federasyon başkanlığı olarak sizlere Elazığ’ımıza hizmet edebilme imkanı elde ettim. Bugün de karşınızda Ak Parti milletvekili adayı olarak çıkmış bulunuyorum. Tabi bu camiada benim büyük ailem olarak ifade ettiğim bu camiada siyaset yapmayacağım, sadece şunu söyleyeceğim; Ben Ak Parti milletvekili olarak çıktığım bu yolda ben biliyorum ki benim yanımda olacaksınız, bana desteklerinizi esirgemeyeceksiniz, bende nasip olursa, rabbim 24 Haziran’da yüzümüzün akıyla çıktığımız takdirde bizler sizlerin emrinde olacağız. Ben 8 yıl boyunca Elazığ’ıma, spor camiasına sizlere hizmet edebilmek için gece gündüz demeden çalıştım. Bundan sonraki süreçte de rabbim nasip ederse siyasi arena da Elazığ’ımıza spor camiamıza sizlere hizmet etmek için bu yoldayız, hepinizin emrindeyim, hepinizin dualarına talibim, hepinizin desteklerine talibim, Allah hepinizden razı olsun. Hepinize şükranlarımı sunuyorum, saygılarımı sunuyorum hoş geldiniz, şeref verdiniz, dualarınızı eksik etmeyin inşallah, Allah sizden razı olsun. Çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.