Gençler Plaj Voleybolu Müsabakaları Sona Erdi

Kültürpark’ta düzenlenen turnuvada erkeklerde Vali Muharrem Göktayoğlu Anadolu Lisesi birinci, kızlarda ise Hazar Anadolu Lisesi İl Birincisi oldular…

Gençler Plaj Voleybolu Müsabakaları Sona Erdi
Spor

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 16-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenen Okullararası Plaj Voleybolu Gençler İl Birinciliği müsabakaları tamamladı…
Kültürpark’ta 3 gün süren Okullararası Plaj Voleybolu Gençler İl Birinciliği Müsabakaları’nda Kızlar Kategorisi’nde 4, Erkekler Kategorisi’nde ise 5 olmak üzere toplam 9 takım mücadele ettiler. Organizasyona Erkeklerde Atatürk Anadolu Lisesi, Balakgazi Anadolu Lisesi, Kaya Karakaya Spor Lisesi, Vali Muharrem Göktayoğlu Anadolu Lisesi ve Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi, Kızlarda ise Atatürk Anadolu Lisesi, Balakgazi Anadolu Lisesi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hazar Anadolu Lisesi Takımları katıldılar. 
Çekişmeli geçen turnuvada Erkeklerde Vali Muharrem Göktayoğlu Anadolu Lisesi, Kızlarda ise Hazar Anadolu Lisesi şampiyon oldular. 
Dereceye Giren Okullar şunlar; 
Erkekler
Vali Muharrem Göktayoğlu A. Lisesi
Balakgazi Anadolu Lisesi
Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi

Kızlar
Hazar Anadolu Lisesi
Balakgazi Anadolu Lisesi
Atatürk Anadolu Lisesi

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.