Genel Başkan Tongsir’den Kutlama

Türkiye Spor Yazarları Derneği Elazığ Temsilcisi Coşkun Kamaç’a bir teşekkür de TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir’den geldi.

Genel Başkan Tongsirden Kutlama
Spor

Geçtiğimiz sezon kısa adı TSYD olan Türkiye spor yazarları derneği Elazığ temsilciliği görevine atanan Kanal Fırat ve Kanal e televizyonları spor koordinatörü Coşkun Kamaç, kısa sürede yaptığı başarılı çalışmalarla spor yazarları tarafından beğeni topladı. Aynı zamanda TSYD genel merkez üyesi de olan Coşkun Kamaç, ilimizde spor medyasında görev yapan üyeler tarafından çalışmaları yakından takip edilmiş ve Atatürk stadyumu basın tribününün iyileştirilmesiyle birlikte, spor yazarlarının rahat, güvenli ve kurumsal kimliğine kavuşması noktasında katkılar sunmuştu.
Yapılan her çalışmanın ardından TSYD genel merkezi tarafından takdir edilen TSYD Elazığ Temsilcisi Coşkun Kamaç’a bir teşekkür de TSYD Genel başkanı Oğuz Tongsir’den geldi. Başkan Tongir, sezonun sona ermesinin ardından Elazığ temsilciliğinin yapmış olduğu başarılı çalışmaların neticesinde TSYD Elazığ temsilcisi Coşkun Kamaç’a yazılı bir tebligat göndererek, başarılı çalışmalarından ötürü kutladı. Türkiye Spor Yazarları ve spor kulübü derneği Genel başkanı Oğuz TONGSİR’in yayınladığı kutlama bildirisi aynen şöyle: Sayın Coşkun Kamaç TSYD Elazığ Temsilcisi, 2017-2018 futbol sezonunda TSYD adına yapmış olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunar; önümüzdeki sezon çalışmalarınızda şimdiden başarı ve kolaylıklar dilerim. Sevgi ve saygılarımla… 
Oğuz TONGSİR Genel başkan”
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.