Gezer, Bağlar'da seçim çalışmalarına başladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer seçim çalışmalarına hızla başladı. Erken seçim kararının açıklanmasıyla birlikte hemen harekete geçen Gezer, 24 Haziran 2018'de gerçekleştirilecek olan seçimlerle alakalı ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Gezer  Bağlar  39da seçim çalışmalarına başladı
Diyarbakır
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer seçim çalışmalarına hızla başladı. Erken seçim kararının açıklanmasıyla birlikte hemen harekete geçen Gezer, 24 Haziran 2018’de gerçekleştirilecek olan seçimlerle alakalı ilk toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer seçim çalışmaları kapsamında Seçim Kordinasyonu Merkezi (SKM) kurduklarını söyledi. Seçim çalışmalarını başlattığını ifade eden Gezer, “Bağlar ilçesini sokak sokak dolaşmaya başlayacağız. Partimizin yaptığı hizmetleri tüm vatandaşlarımıza anlatacağız. Bu seçimde Bağlar ilçesinde ciddi bir oy alacağımıza inanıyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.