Görüşme var, anlaşma yok

Elazığspor ile anlaştıkları iddia edilen futbolculardan Ramazan Övüç ve Yiğit Can Erdoğan, Çıkan transfer haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade ettiler…

Görüşme var  anlaşma yok
Spor

Transfer tahtası kapalı olan Elazığspor’da Başkan Hacı Murat Yümlü dış transfer kapsamında bazı isimlerle anlaştığını, tahtanın açılması durumunda resmi imzaların atılacağını açıklamıştı.
Başkan Yümlü’nün gündeme getirdiği ismi geçen futbolculardan Ramazan Övüç ve Yiğit Can Erdoğan çıkan haberlerin ardından açıklamalarda bulundu.
Son olarak Samsunspor forması giyen ve bonservisi elinde bulunan Ramazan Övüç, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Hakkımda çıkan transfer haberleri gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.
Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor’da oynayan savunma oyuncusu Yiğit Can Erdoğan ise Elazığspor Başkanı Murat Bey ile nezaket görüşmesi yaptıklarını, anlaşma olmadığını, önümüzdeki günlerde gelişmelere göre karar vereceği ifadelerinde bulundu.
Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Başkan Hacı Murat Yümlü de adı geçen bu iki futbolcuyla sadece prensipte anlaştıklarını transfer tahtasının açılması durumunda bu iki oyuncuyu kadroya dahil edeceklerini söyledi. Transfer tahtası kapalı bir durumdayken resmi sözleşme imzalamalarının imkansız olduğunu ifade eden Yümlü; “Transfer tahtasını açtığımız takdirde transferlerimizi gerçekleştireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.