Gürgöze yeniden il başkanı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’na Ramazan Gürgöze seçildi.

Gürgöze yeniden il başkanı
Siyaset

HABER: VEDAT YETİK

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’na Ramazan Gürgöze seçildi.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı 6. Olağan il kongresi Fırat Üniversitesi çok amaçlı kapalı spor salonunda yapıldı.

Kongreye AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Ramazan Gürgöze, AK Parti Elazığ İl başkanlığına seçildi.

Gürgöze, yaptığı açıklamada, ‪”Kongremize katılarak bizleri onurlandıran başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, İl Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Teşkilat Mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Ramazan Gürgöze başkanlığındaki AK Parti Elazığ İl yönetimi şu isimlerden oluştu:

İl Yönetimi: Abdullah Ataş, Adnan Karınca, Ahmet Kısak, Atilla Uğur, Ayla Özgen, Cengiz Taş, Cihan Telo, Cuma Ali Ayyıldız, Derya Kılınç, Elif Bahçeci İnce, Fatih Çelik, Fetullah Çetinkaya, Gülser İspir, Hacı Ateş, Hasan Ergüven, Haydar Evliyaoğlu, İbrahim Şerbet, İlhami Özcan, Korkut Şerifoğulları, Melike Yegül, Metin Erol, Murat Aydın, Mustafa Tunç, Numan Metin, Pınar Somay, Rumeysa Yıldırım, Şerafettin Yıldırım, Tahir Galiç, Veysi Toptaş.

Disiplin kurulu: Eyüp Sultan Çiçekçi,, Ersin Tolan, Remzi Aslantaş, Yavuz Ormanoğlu, Murat Dağhan.

İl Demokrasi Hakem kurulu: Mehmet Yürük, Fariz Çelik, Mehmet E. Dumandağ,

Büyük kongre delegeleri: Ramazan Gürgöze, Mücahit Yanılmaz, Gülersem Opur, Murat Öz, Baki Ölçücü, Ömer Faruk Çelik, Cahit Gazioğlu, Ayhan Akbaba, Fethiye Atlı.

 

 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.