Güzellik merkezinde kaçak dolum

Elazığ’da güzellik salonu adı altında kaçak dolum yaptıkları tespit edilen iş yerine yasal süreç başlatıldı.

Güzellik merkezinde kaçak dolum
Elazığ Güncel

Elazığ’da güzellik salonu adı altında kaçak dolum yaptıkları tespit edilen iş yerine yasal süreç başlatıldı. Çocukların sağlığını tehlikeye atan balon ve maddeler toplanarak imha edildi. 

Zabıta Müdürlüğü ekipleri Elazığ’da,  çocukların vazgeçilmez eğlencesi olan ve içine helyum gazı doldurmak yerine kerpit ve lavabo açıcısı kullanılarak elde edilen zararlı ve tehlikeli gazla doldurulan uçan balon üretenlere karşı operasyon gerçekleştirildi. 
Sokaklarda balon satışı yapan seyyar satıcılara karşı takip ve denetim başlatan zabıta ekipleri, çocukların sağlığını tehlikeye atan ve ileri derecede yanık ve kazalara sebebiyet veren kişi ve işyerlerini takibe alarak baskın gerçekleştirdi. Yapılan denetimler sonucu Rızaiye Mahallesi Akkuş Sokakta güzellik salonu adı altında kaçak dolum yaptıkları tespit edilen iş yerine karşı yasal süreç başlatan zabıta ekipleri, çocukların sağlığını tehlikeye atan balon ve maddeleri de toplayarak imha etti. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.